Робота у В'єтнамі (вчителем англійської мови для дітей)

Викладач англійської у В'єтнамі

В'єтнам - країна, яка приваблює туристів своєю культурою, побутом і місцем розташування. У сучасному В'єтнамі вивчення англійської мови є поширеним явищем серед місцевих жителів. Тому компанія «STUDY PLUS» рада Вам запропонувати можливість побувати в цій країні як турист і викладач одночасно. Завдяки програмі «Викладач у В'єтнамі» Ви зможете придбати нові знання і отримати безцінний досвід. Вкладені кошти Ви не тільки окупите, а й заробите з лишком.

Програма «Викладач у В'єтнамі» від компанії «STUDY PLUS» підійде для людей, які зацікавлені у викладацькій діяльності, які володіють англійською мовою не на аматорському рівні, а на рівні достатньому, щоб підтвердити дипломом TESOL- тобто на рівні вище середнього.

Після оформлення всіх необхідних документів компанією «STUDY PLUS», отримання Вами візи і прибуття до В'єтнаму, Вам необхідно буде на місці отримати сертифікат TESOL. Що таке диплом TESOL (Teachers of English to Speakers of Other Languages) - це міжнародний диплом вчителя, який відкриває перед вами перспективи працювати вчителем англійської мови легально в будь-якій країні світу.

Вже у В'єтнамі Ви пройдете протягом 1 місяця (4 тижні) курс підготовки до здачі іспиту TESOL. На базі отриманого диплому Вам буде запропоновано робоче місце в дитячому садку або в дитячому мовному центрі у В'єтнамі. Заробітна плата починається від 14 $ за годину до 35 $ за годину. Заробітна плата залежить від індивідуальних якостей. Середній заробіток в місяць складе - 1200 $ -1400 $ за умови неповної зайнятості (близько 20-25 годин на тиждень).

Під час курсів підготовки до здачі іспиту проживання безкоштовне. Розміщення відбувається або в окремих квартирах або в приміщеннях при школі. Надалі - проживання іноді оплачує роботодавець, хоча в більшості випадків житло знімають самі викладачі і за нього платять близько 150 $ -200 $ в місяць (можна двокімнатну квартиру в хорошому районі з ремонтом і всім необхідним зняти за 300-400 $ в місяць).
Навчання триває один місяць (4 тижні), його вартість - 1 949 USD.
 

Кожен претендент повинен відповідати наступним вимогам:
• вік від 18 до 30 років;
• високий рівень володіння англійською мовою;
• креативність;
• наявність досвіду буде великим плюсом, але не обов'язково;
• наявність атестата.

Для того, щоб стати учасником програми, Вам потрібно дотримуватися кількох простих етапів:
1) Укласти договори компанією «STUDY PLUS» на реалізацію програми.
2) Здати тест на знання англійської мови. Це саме відповідальне дію. За час оформлення на програму вам потрібно буде здати два тести: перший, під час реєстрації на програму, другий тест з представником в'єтнамської сторони. Якщо ви наберете потрібну кількість балів, ви станете учасником програми.
3) Після оформлення необхідних документів, ви отримаєте запрошення на роботу.
4) Залишилося отримати візу і вперед до В'єтнаму.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!