Робота у В'єтнамі (вчителем англійської мови для дітей)

                           

Безкоштовна консультацiя Зареєструватися по програмі Ознакомиться на русском языке

Викладач англійської у В'єтнамі

В'єтнам і Камбоджа - країни, які приваблюють туристів своєю культурою, побутом і місцем розташування. У сучасному В'єтнамі, як і в Камбоджі, взятий курс на вивчення англійської мови. Тому компанія STUDY PLUS рада вам надати можливість побувати в цих країнах як турист, студент, викладач, набути нових знань, отримати досвід і поділитися ним. Вкладені кошти ви не тільки зможете окупити, а й значно приумножите. За рік роботи у В'єтнамі або Камбоджі ви зможете відкласти близько 12000 $.

Суть програми "Викладач англійської мови у В'єтнамі або Камбоджі" від компанії STUDY PLUS

Беручи участь в навчальній програмі TESOL / TEFL в Ханої, Хошиміні та Пномпені ви отримуєте визнану на міжнародному рівні кваліфікацію та практичний досвід, необхідний для викладання англійської у В'єтнамі, Камбоджі та в інших країнах. Практичне застосування набутих знань є блискучим трампліном для вашої нової кар'єри викладача англійської як другої мови.

Переваги участі в програмі:

 • отримання сертифікату TESOL IV рівня - 150 навчальних годин протягом 4 тижнів (80 годин теоретичних занять, 10 годин семінарів, 10 годин практичної роботи та 50 годин письмових занять);
 • висококваліфіковані викладачі;
 • програма проводиться в акредитованих школах на території В'єтнаму. Школа має ліцензію Міністерства освіти В'єтнаму, яка дає можливість проведення занять з англійської мови;
 • всесвітньо визнаний сертифікат TESOL;
 • 4-х тижневе проживання в прекрасній квартирі, розташованій в 5 хвилинах ходьби від школи. Власна кімната;
 • програма включає в себе практичні заняття зі студентами з В'єтнаму;
 • гарантоване працевлаштування.

Вимоги до учасників програми:

 • вік від 18 до 65 років;
 • рівень англійської мови не нижче Intermediate (B1) і без сильного акценту;
 • бажано наявність диплома бакалавра з будь-якої спеціальності (не обов'язково, але дуже бажано);
 • вміння знаходити спільну мову з дітьми, колегами та людьми в цілому;
 • наявність атестата про закінчену середню освіту;
 • охайний зовнішній вигляд;
 • відсутність судимості.

Умови участі:

 • успішне проходження співбесіди з менеджером компанії STUDY PLUS і представником школи англійською мовою (по Skype);
 • оплата вартості програми $1749.

Залиште нам онлайн-запит — і з Вами зв'яжеться консультант компанії "STUDY PLUS", який безкоштовно надасть ще більше інформації про Вами обрану (або про іншу) програму 

ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ

У вартість програми входить:

 • перевірка рівня володіння англійською мовою;
 • курс підготовки до здачі іспиту TESOL - 150 годин протягом 4-х тижнів в одній зі шкіл, розташованих в містах Ханой, Хошимін і Пномпень;
 • 20 годин педагогічної практики в класі;
 • проживання 26 ночей в апартаментах, що належать школі;
 • складання іспиту на отримання сертифіката TESOL;
 • видача сертифікату міжнародного зразка;
 • пропозиція 5 місць роботи на вибір після успішного закінчення курсу.

Додаткові витрати по програмі:

 • вартість візи;
 • авіаквитки;
 • страховий поліс.

Будучи сертифікованим викладачем англійської мови за кордоном, ви не просто будете подорожувати як турист. Ви будете «жити мрією», заробляючи пристойну заробітну плату та якісно змінюючи життя тих, кого навчаєте.

Важливо знати, що школа, яка видає сертифікат TESOL / TEFL, повинна бути акредитована урядом, щоб дійсно мати міжнародне визнання. Програма, яку пропонує компанія STUDY PLUS, акредитована та визнана урядом не тільки В'єтнаму та Камбоджі, але і Австралії. Завдяки підтримці австралійського уряду сертифікат TESOL / TEFL, отриманий вами за участю в програмі у В'єтнамі або Камбоджі, є кращим з кращих. На підтвердження цих слів наводимо порівняльну таблицю нижче:

Стандарти: міжнародне визнання Що наша програма забезпечує вище стандарту: Переваги:
 Підтвердження міжнародним зовнішнім   експертом

Підтвердження:

● Австралійська система кваліфікації;

● зареєстрована організація навчання (RTO) Австралії

↑ 100%
 Тривалість курсу TESOL повинна бути     не менше 100 годин Ми пропонуємо вам 150 годин за 4 тижні ↑ 50%

 Курс повинен включати не менше 6   годин критично оціненої педагогічної   практики/досвіду роботи в класі  

Ми дамо вам мінімум 20 годин ↑ 330%

 

Програма, яку пропонує вам компанія STUDY PLUS, має ряд переваг, які не мають собі рівних серед наших конкурентів:

 • безкоштовне проживання 26 ночей;
 • гарантована робота в навчальному закладі після отримання сертифікату;
 • візова підтримка;
 • страхування;

а також цілий ряд додаткових послуг:

 • трансфер з аеропорту;
 • бронювання додаткових днів проживання;
 • прокат мотоцикла, велосипеда, ноутбука;
 • поради мандрівникам;
 • тури по країні.

Після того як ви пройдете курс навчання TESOL / TEFL в одному з трьох приголомшливих місць, ви будете готові приступити до роботи в якості сертифікованого викладача англійської мови у В'єтнамі, Камбоджі та в будь-якій точці світу.

Безкоштовне проживання

Програма TESOL / TEFL у всіх трьох місцях - Ханої, Хошимін Сіті та Пномпені, передбачає безкоштовне проживання (26 ночей). Житло розташоване в 5-10 хвилинах ходьби від навчального центру та буває в трьох формах:

 1. житлова нерухомість, що належить школі;
 2. місцеві готелі;
 3. місцеві гостьові будинки.

Кожному стажеру виділяється мебльована спальня та ванна кімната. У кожній спальні зазвичай є: кондиціонер, WI-FI, двоспальне ліжко, шафа для одягу, письмовий стіл і стілець. Кухня доступна в житлових приміщеннях, що належать школі, але відсутня в готелях і гостьових будинках. Однак ціни в закладах громадського харчування дуже доступні, а різноманітність їжі є найкращою з тієї, що ви знайдете в Південно-Східній Азії. Послуги пральні доступні незалежно від того, де ви зупинилися.

Гарантована зайнятість

У цьому немає ніяких сумнівів: викладання англійської у В'єтнамі, Камбоджі та інших країнах - це мудрий крок в кар'єрі. Попит на динамічних, кваліфікованих викладачів англійської мови надзвичайно високий. Таким чином, партнер компанії STUDY PLUS - школа TESOL пропонує гарантовану роботу випускникам курсу TESOL / TEFL, що проходить в Ханої, Хошиміні та Пномпені.

Усі викладачі школи раніше були в такій же, як ви зараз ситуації, і розуміють, яка ваша мета і як її досягти. Крім того, в кожній з трьох шкіл працюють фахівці, які будуть поруч з вами при отриманні першого досвіду роботи в якості викладача. За останні 10 років школа домоглася великих успіхів! Термін підписання робочого контракту випускником курсу TESOL / TEFL не перевищує 14 днів після завершення навчальної програми.

Ви можете запитати: як організація може запропонувати гарантовану роботу? Наша відповідь проста: роботу надаємо не ми, а наші партнери - мовна школа. За рахунок чого? Справа в тому, що попит на фахівців - випускників школи дуже великий, і приватні і державні навчальні заклади звертаються до школи з проханням знайти для них викладачів. Таким чином, у школи є не одна сотня навчальних закладів, які потребують фахівців, випускників школи. Багато навчальних закладів бояться брати до себе на роботу неперевірених фахівців, які приїхали з сертифікатом TESOL / TEFL зі своєї країни, тому вони вважають за краще звернутися до наших партнерів - мовної школи, щоб вона надала їм своїх випускників, розуміючи що результат роботи наших партнерів - мовної школи TESOL, ретельно перевіряється і вибравши їх випускників для роботи в своєму центрі, вони можуть бути спокійні.

Плюси нашої програми:

 • ми пропонуємо якісний продукт, який акредитований урядом Австралії та визнаний на міжнародному рівні;
 • викладачі, які будуть вести у вас заняття по TESOL / TEFL, є кваліфікованими професійними педагогами, які знають, як озброїти людей навичками, необхідними їм для того, щоб почати кар'єру викладача англійської мови;
 • у нас є мережа партнерських шкіл і мовних центрів, створених за багато років роботи в секторі TESOL / TEFL.

Отже, який результат?

Як правило, робота з викладання англійської мови у В'єтнамі та Камбоджі дозволяє випускникам TESOL / TEFL отримувати від $1200 до $2000 на місяць в залежності від того, де працює вчитель, скільки годин він працює та суми його витрат на проживання, транспорт і комунальні послуги. Більшість роботодавців вказують і платять чисту зарплату, а потім звертаються до місцевого податкового управління від імені вчителя.

З огляду на те, що прожитковий мінімум у В'єтнамі та Камбоджі становить набагато менше того, яким він є в більшості розвинених країн, вчителі англійської мови в цій частині світу можуть реально розраховувати на те, щоб заощадити, щонайменше, половину свого доходу.

Викладання англійської як другої мови, безумовно, забезпечує стабільну, постійну зайнятість, приносить гідну оплату праці та забезпечує відмінний спосіб життя.

Програма TESOL має свої рекорди та досягнення.

Зрештою, «the proof is in the pudding». Наш партнер - мовна школа може похвалитися більш ніж 3000 слухачами, які пройшли курс навчання та почали успішну кар'єру, викладаючи англійську у В'єтнамі, Камбоджі та в інших країнах. Переважна більшість з цих людей отримали свою першу роботу викладача за нашої підтримки, і вони раді поділитися своїм особистим досвідом в тому випадку, якщо ви хочете дізнатися більше.

Додаткові опції

Три школи програм TESOL / TEFL - Ханой, Хошимін і Пномпень - знаходяться в місцях, де є туристичні визначні пам'ятки. Ці міста пропонують багату історію, мають масу цікавих пам'яток, відмінні магазини, насичене нічне життя та багато місцевих жителів, які зустрінуть вас з теплими обіймами.

Успішне проходження навчання та отримання сертифікату TESOL, безумовно, буде пріоритетом під час вашого перебування у В'єтнамі та Камбоджі, але трохи повеселитися, поспілкуватися з однокласниками та познайомитися з новими людьми - все це частина пригоди.

Ми зібрали кілька опціональних доповнень, спрямованих на підвищення якості та комфорту вашого перебування в школі. Прокат мотоциклів, велосипедів і ноутбуків, розміщення на додаткові ночі, уроки в'єтнамської або кхмерської мови, а також послуги пральні - це лише деякі додаткові опції, які для вас легко доступні. Наводимо нижче наступний список.

 • зустріч в аеропорту (від дверей до дверей) $30 (включає поїздку туди-назад для співробітника школи та час очікування до 3-х годин);
 • прокат мотоцикла (з шоломом) на термін навчання за програмою TESOL/TEFL $50 + $100 (повертається, депозит);
 • прокат велосипеда (з шоломом) на період навчання за програмою TESOL/TEFL $25 + $25 (повертається, депозит);
 • оренда ноутбука на термін навчання за програмою TESOL/TEFL $50 + $100 (повертається, депозит);
 • розміщення на додаткові ночі (примітка: вартість курсу включає в себе проживання на 26 ночей) $20 за ніч;
 • знижка в розмірі $75 на особу при двомісному розміщенні (спільно використовувана кухня та ванна кімната);
 • уроки в'єтнамської або кхмерської мови $10 за годину;
 • послуги пральні $1 за кілограм (прання, сушка та складання) + 50 центів за предмет, що вимагає прасування;
 • продовження візи - за офіційною вартістю;
 • місцева сім-карта - за офіційною вартістю;
 • допомога у відкритті банківського рахунку - безкоштовно.

 Вартість програми "Викладач англійської мови у В'єтнамі або Камбоджі" від компанії "STUDY PLUS" становить - $1749.

Для того, щоб стати учасником програми, вам потрібно пройти кілька простих етапів:

 1. Первинне спілкування зі співробітниками компанії "STUDY PLUS".
 2. Проходження співбесіди англійською мовою в офісі в компанії "STUDY PLUS" в Києві або Ужгороді (для інших міст - по телефону), щоб ми визначили, чи підходите ви для участі в програмі.
 3. Якщо Ви пройшли тест-співбесіду зі співробітником компанії "STUDY PLUS" успішно, то для початку роботи вам потрібно буде укласти договір з нами на реалізацію програми та сплатити $470 депозит, який є частиною вартості програми в $1749.
 4. Проходження співбесіди з в'єтнамською стороною по скайпу. Якщо ваш рівень англійської буде відповідати необхідному мінімуму - ви станете учасником програми, якщо ні - ми повернемо вам $470.
 5. Реєстрація в мовній школі.
 6. Отримання запрошення з В'єтнаму чи Камбоджі.
 7. Оплата другої частини програми ($1279 із загальної суми $1749) не пізніше ніж за 10 днів до початку навчання.
 8. Оплата послуг компанії "STUDY PLUS" з підготовки документів на отримання візи та консульського збору - всього $155. Подача документів на візу без вашої присутності. Віза видається протягом 2-5 днів.
 9. Купівля авіаквитків (зазвичай від 600$ до 800$).
 10. Уперед до В'єтнаму чи Камбоджі!

P.S. По прильоту в країну потрібно буде сплатити за вклейку візи в паспорт (в Україні ви отримаєте тільки електронний дозвіл), а саме 25$ (при візі з одноразовим в'їздом) або 50$ (за мульти візу).

Будь ласка, звертайтеся по будь-яких додаткових питаннях письмово або за телефонами в Києві та Ужгороді! З радістю відповімо на Ваші запитання.

Безкоштовна консультацiя Зареєструватися по програмі

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!