Отже, які конкретні можливості надає програма Work and Travel USA?

Отже, які конкретні можливості надає програма Work and Travel USA?

Програма розрахована на 3-4 місяці (термін залежить від терміну дії вашого робочого контракту або джоб-оферу) і якщо Ви станете її учасником, то матимете можливість:

 • Отримати досвід роботи на міжнародному рівні, а також нові знання та навички, які стануть корисними для Вашої майбутньої професії.

  Work and Travel дає можливість українським студентам отримати досвід роботи в закордонній компанії. Студенти, які беруть участь в програмі Work and Travel отримують добру нагоду познайомитися зі стандартами, за якими працюють американські компанії, а згодом використовувати цей цінний досвід у своєму майбутньому.
 • Відвідати багато цікавих туристичних місць.

            

 • Work and Travel - це море вражень. Після завершення робочого контракту, кожен студент може здійснити свою заповітну мрію, побачивши чудеса заокеанського життя, відвідати Лас Вегас чи Лос Анджелес, Нью-Йорк чи Маямі.
 • Вдосконалити знання розмовної англійської
  Будучи учасниками програми WorkandTravel, через декілька тижнів перебування в США, щільно спілкуючись з носіями мови і повністю занурившись в мовне середовище, багато хто починає вільно говорити! Але мова йде не про загальний рівень володіння англійською мовою: цього неможливо досягти за кілька місяців життя в США. Питання стосується вміння впевнено підтримати бесіду, зовсім не відчуваючи при цьому мовного бар'єру. 
 • Повернути собі кошти, витрачені на програму та подорожі по США
  Work and Travel дає можливість отримати високий заробіток в порівнянні з роботою вдома. Ця можливість - одна з головних причин популярності програми Work and Travel в Україні. Така можливість є цілком реальною, адже витрати на участь у цій програмі легко окупаються. Крім того, студент, який працює за програмою Work and Travel USA, зазвичай привозить додому декілька тисяч доларів США, а деякі, вкрай працьовиті можуть заробити набагато більше.
 • Знайти нових друзів з різнихкуточківсвіту та відкрити для себе новігоризонти.
  Work and Travel дає можливість отримати справжній життєвий досвід. Виходячи з практики, всі учасники, які взяли участь у даній  програму, стають самостійними, незалежними і цілеспрямованими. І це зрозуміло, адже і нові знання і навички вони отримують з власного щоденного досвіду, спілкуючись з представниками незнайомої культури і це в значній мірі розширює їхній кругозір.

Додаткова інформація:

 • Учасникам надається право брати участь в програмі, більше ніж один раз.
 • Максимальний термін програми — 4 місяці
 • Студентиповинніповернутися в Українудо початку навчального року.

Легальність програми можна перевірити, відвідавши сайт держдепартаменту США: http://j1visa.state.gov/programs/summer-work-travel

Ми будемо координувати Вас та допомагати під час всього процесу підготовки:

 • Надамо безкоштовну первинну консультацію
 • Відповімо на всівашізапитання і пояснимодеталіпрограми
 • Допоможемо вам з  необхідними документами
 • Забезпечимо підтримкою протягом всієї програми

Замовити безкоштовну консультацію

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!