Що таке Work & Travel USA?

Що таке Work & Travel USA?

Вам набридло проводити четверте літо підряд у бабусі в селі, де Ваш iphone навіть не ловить 4G?=) Ви вкотре намагаєтеся довести батькам, що Ви доросла реалізована людина, але Вас не сприймають всерйоз? Ви не знаєте як додати яскравих фарб у своє студентське життя? Тоді наступна інформація саме для Вас!

Більшість з Вас хоч раз у житті чули «щось» про Work and Travel, про те, як студенти їдуть до Америки, заробляють гроші, подорожують та повертаються повні вражень. Але мало хто знає, що саме являє собою дана програма і які можливості вона дає студентам. 

Той, хто хоча б трошки володіє англійською мовою по самій назві «Work and Travel USA» зможе зрозуміти, що програма дає можливість працювати та подорожувати на території Сполучених Штатів Америки. Проте, чому щороку таких студентів стає все більше й більше? Що саме приваблює молодь їхати до Сполучених Штатів і обирати саме цю програму?

Літня програма Work and Travel USA - це не тільки шанс провести три літні місяці в Сполучених Штатах Америки. Ця програма для студентів вищих навчальних закладів денної форми навчання, які хочуть провести свої літні канікули з користю, занурившись в мовне середовище та в американську культуру, познайомитися зі стилем життя американців, їх культурою, відпочинком, кухнею та спробувати пожити як справжній американець. Завдяки Work and Travel USA студенти можуть поєднувати відпочинок та роботу, заробіток грошей та подорожі однією з найцікавіших в плані туризму країн світу.

Кожного року багато студентів зі всього світу, в тому числі з України беруть участь в цій програмі, не тільки для того, щоб отримати досвід роботи в США, а також для того, щоб вдосконалити себе як особистість. Програма дає можливість студентам стати самостійнішими та відповідальнішими, вчить приймати рішення та брати на себе відповідальність.

Студенти починають розуміти, що таке доросле життя, робота, обов’язки, а в умовах американської системи праці – вони проходять хорошу школу. Практично всі студенти після програми стають набагато дорослішими, серйозніше починають ставитися до навчання і роботи, у більшості з них з’являються життєві цілі, плани на майбутнє і чітке бачення свого майбутнього. Вони повертаються з вмінням розставляти пріоритети та розумінням себе як особистості. 

Замовити безкоштовну консультацію

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!