Вища освіта у Yale University

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному навчальному закладі:

Yale University - один з найвідоміших університетів світу, член Ліги плюща - асоціації престижних американських вищих навчальних закладів і входить в число найстаріших вищих навчальних закладів США. Єль регулярно займає перші рядки світових рейтингів різних видань завдяки виключно високій якості освіти. Зі стін цього університету вийшли відомі політики, нобелівські лауреати і спортсмени.

Yale University був заснований в 1701 році випускниками Гарварду. Університет був організований відповідно до академічними принципами ліберального освіти (Liberal Arts education), спрямованими на інтенсивний розвиток не тільки інтелекту, але і достоїнств характеру учня. На початку 20 століття Єльський університет перейшов на колегіальну систему навчання за прикладом університетів Оксфорда і Кембриджа. На сьогоднішній день вуз розділений на 12 коледжів-гуртожитків, в кожному з яких навчається і живе близько 450 студентів. У кожному з коледжів є власні їдальні, бібліотеки, кімнати для навчання та позанавчальних занять. Кожен коледж очолюють майстер і декан, які також живуть на в коледжі і беруть активну участь в житті студентів.

Головний кампус Yale University розташовується в місті Нью-Хейвен в штаті Коннектикут, в 1,5 годинах їзди від Нью Йорка, і в 4 годинах від Бостона. Центральний і західний кампуси Єля займають близько 300 гектарів, будівлі коледжів є класичним прикладом традиційної англійської архітектури 18 століття. Крім них на територіях університету знаходяться численні дослідні лабораторії, понад 20 бібліотек, музеїв мистецтв і наук, ботанічний сад, а також спортивні об'єкти, включаючи власне поле для гольфу і повноцінний футбольний стадіон. Кампус надає студентам багато вільного простору у внутрішніх дворах і в доглянутих парках. В одному з історичних будівель вузу розташувався один з найбільших серед університетів США спортивних центрів Payne Whitney, в який входять кілька басейнів, тренажерний зал і безліч майданчиків для командних ігор. Кампус університету охороняється власним відділенням поліції, в темний час доби працюють групи супроводу.

На поширену думку, Yale University став першим навчальним закладом зі своїм власним символом 1889 року - бульдогом на ім'я Handsome Dan. І до цього дня собаки змінюють один одного, а їх біографії записуються і публікуються. На сьогоднішній день символом Yale University є Handsome Dan XVI.

Чому варто вибрати Yale University?

• 3 місце в рейтингу університетів США US News Best Colleges 2017, сумарна оцінка рейтингу - 97/100 балів.

• Вперше в історії США чоловіча збірна з веслування з'явилася саме в Yale University. Команда двічі завойовувала Олімпійські золоті медалі в 1924 і 1956 роках. А Єльський яхт-клуб є найстарішим спільнотою яхтингу в світі.

• Школа права Yale University - беззмінний лідер рейтингу програм юридичної освіти

• Yale University в своєму розпорядженні більш ніж 800 лабораторіями для проведення наукових досліджень в різних наукових колах - від органічної хімії до інженерної справи - включаючи власний прискорювач частинок.

• Понад $ 1 млн. Щорічно витрачається на фінансування дослідницької роботи першокурсників у Yale University.

• Серед випускників Yale University 5 президентів США, включаючи Білла Клінтона і обох президентів Бушів

• Серед випускників школи драми Єля - Меріл Стріп, Джоді Фостер, Джеймс Франко, Сігурні Уівер, Пол Ньюман, Едвард Нортон

• 380 студентських організацій, серед яких - кілька журналів і газет, радіостанція, політичні, культурні та мистецтвознавчі об'єднання.

• Серед викладачів Єля - 61 член Національної Академії Наук, 7 членів Національної Інженерної Академії, 49 членів Американської Академії Мистецтв і Наук.

 

Рейтинг

Університет знаходиться на 3-му місці за версією National University Rankings в рейтингу США за 2012 рік, і займає 11-е місце серед світових університетів за версією Times Higher Education's World University Rankings в рейтингу за 2011-2012 роки.

Список нагород і досягнень

• Зайняв 3-тє місце серед всіх національних коледжів і університетів після університетів Прінстон і Гарвард у рейтингу U.S. News & World Report за 2012 рік.

• 4-оеместосогласнорейтінгу QS World University Rankings за 2011 рік, і 10-е - згідно Times Higher Education World University Rankings в 2010 році.

• 5-ий кращий університет в світі по мистецтву і гуманітарним наукам згідно TimesHigherEducationWorldUniversityRankings.

• 11-ое место-по рейтінгу Shanghai Jiao Tong University's Academic Ranking of World Universities за 2010 рік.

• Природничі науки і математика - 25-е місце, сільськогосподарські науки - 9-е місце, клінічна медицина і фармація - 21-е місце, соціальні науки - 8-е місце в світі згідно з рейтингом ARWU.

 

Університет по праву може пишатися своїми випускниками: 5 президентів США: Вільям Говард Тафт, Джеральд Рудольф Форд, Джордж Герберт Уокер Буш, Вільям Джефферсон Клінтон, Джордж Уокер Буш, відомі бізнесмени, політики, діячі культури і мистецтва, спорту: Джон Колдвелл Келхун, 7 -й віце-президент США, 16-й державний секретар США, Самуель Роббінс Браун, американський місіонер в Китаї і Японії, Аарон Янг, сучасний американський художник і багато інших.

Факультети

Архітектура, мистецтво, драма, інженерія та прикладні науки, лісове господарство та науки про природу, право, менеджмент, медицина, музика, охорону здоров'я, теологія.

Загальні вимоги при вступі

  • Мінімальний вік: 18 років
  • Рівень англійської мови:
  • бакалаврат: IELTS 7.0+, TOEFL100 +;
  • магістратура: IELTS 7.0+, TOEFL 100+;
  • Академічні вимоги: GPA від 3.0

Проживання

Студенти, які вступили в Yale University, мають можливість розміститися в кампусі або за його межами. Кампус розділений на студентські резиденції відповідно з досліджуваними дисциплінами, а також рівнем навчання - бакалаврат чи магістратура

Після надходження студентів розподіляють в один з 12 «коледжів-гуртожитків» (що займають в середньому цілий квартал), кожен з яких має власний набір найрізноманітніших зручностей - від бібліотек і проявних кімнат до кортів для гри в сквош і спортивних залів. Однак, оскільки всіх бажаючих коледжі вмістити не здатні, та й розраховані тільки на студентів, аспірантів і надходять в професійну школу, існують і інші варіанти проживання - в належать університету квартирах або ж в гуртожитку.

Середня вартість проживання і харчування в рік- $ 13,000.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!