Washington State University (WSU)

Washington State University - один з найбільших державних дослідницьких університетів США, який був заснований в 1890 і знаходиться в м. Пулман, штат Вашингтон. Університет пропонує широкий вибір академічних програм, які готують студентів до обраної професії. В даний час на кампусі університету навчаються близько 20300 студентів. На думку U.S. News & World Report, університет входить в топ-150 американських ВНЗ, які активно займаються дослідницькою діяльністю. У національному рейтингу бакалаврські програми international business, акредитовані AACSB, займають 19-е місце; бакалаврські програми engineering, акредитовані ABET, займають 59-е місце; WSU's College of Veterinary Medicine займає 14-е місце.

На даний момент в Washington State University навчається майже 30 тис. студентів, з яких понад 2 тис.  іноземні громадяни. ВНЗ пропонує 95 основних спеціальностей бакалаврату, 64 спеціальності магістратури, 44 спеціальності докторантури. Основними та найбільш популярними напрямками в навчанні є сільськогосподарські спеціальності, людські та природні ресурси, бізнес, комунікації, технічні дисципліни та медсестринство. Практично для кожної спеціальності передбачені дослідні ресурси, доступні як для першокурсників так и для докторів наук.

Студенти і випускники університету мають можливість пройти стажування і потім отримати місце роботи в таких великих компаніях як Boeing, Microsoft, Amazon, Starbucks, Expedia, Nintendo, T-Mobile USA і ін. Щороку на наукові дослідження і стипендії студентам виділяють близько 340 млн. доларів. Найобдарованіших і цілеспрямованих студентів університет заохочує стипендією. Також іноземні студенти під час навчання можуть проходити стажування на кампусі або ж бути асистентами дослідників або викладачів.

На кампусі діють близько 300 різних студентських клубів і організацій. Особливою популярністю користуються спортивні співтовариства. Приблизно 20% студентів університету активно займаються спортом. Шість чоловічих і дев'ять жіночих команд WSU присутні в NCAA Division I на конференції Pac-12. Як чоловічі, так і жіночі тенісні групи беруть участь у спортивній федерації Mountain Pacific. Студентам надається для проживання студентський гуртожиток.  Інші варіанти проживання під час навчання - в орендованій квартирі або приймаючій сім'ї, менеджери компанії STUDY PLUS підберуть індивідуально.

Washington State University пропонує програми бакалаврату, магістратури, аспірантури та складається з 11 коледжів і шкіл, серед яких:

 • Сільськогосподарський коледж;
 • Коледж наук про людину і природні ресурси;
 • Коледж мистецтв і природничих наук;
 • Коледж бізнесу;
 • Коледж комунікацій;
 • Коледж освіти;
 • Коледж інженерної справи і архітектури;
 • Коледж медицини;
 • Коледж сестринської справи;
 • Коледж фармацевтики;
 • Коледж ветеринарії;
 • Honors College.


Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!