Westcliff University

Westcliff University - був заснований  в 1993 році для надання високоякісної освіти в сфері бізнесу та освіти. Університет розташовується в місті Ірвайн, штат Каліфорнія. ВНЗ пропонує програми бакалаврату, магістратури та сертифіковані курси. Місто, розташоване між Лос-Анджелесом і Сан-Дієго. Населення Ірвайн - близько 260000 чоловік. Він регулярно посідає перше місце серед найбільш безпечних міст в США. Топ Менеджери Google, Yahoo, Toyota і менеджери локальних компаній залучаються до університету в якості консультантів програм. 

Більше 80% викладачів Westcliff University  мають докторський ступінь, а співвідношення студент - викладач складає 15:1. Всі програми, пропоновані університетом доступні для навчання Online.

Westcliff University пропонує проживання в студентських гуртожитках з прекрасними умовами: 1/2/4 - місна кімната, інтернет Wi-Fi, загальний душ, кухня, вітальня. Менеджери компанії STUDY PLUS пропонують своїм клієнтам проживання як в гуртожитках університету, так і альтернативні варіанти - орендована квартира або приймаюча сім'я. Університет Весткліффа пропонує унікальні програми своїм студентам, які дозволяють їм працювати як під час навчання, так і після випуску. Під час навчання є можливість підробляти і на території кампуса, і в місті - до 20 годин на тиждень. Після отримання диплома можна працювати на території США ще протягом 3 років.

Програми для навчання у Westcliff University

 • керування бізнесом;
 • лідерство;
 • організаційне лідерство;
 • маркетинг;
 • виконавчий менеджмент;
 • англійська мова;
 • освіта (англійська мова).

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!