Wayman Aviation Academy

Wayman Aviation Academy - була створена в квітні 1987 року як ремонтна майстерня у минулих казармах ВМФ в аеропорту Опа-Лока. У 1988 році перший студент отримав ліцензію пілотів, а до 1989 року академія випустила десятки пілотів у небо над Маямі. До 1992 році Wayman Pilot Supplies потрібно було більше місця і вони зайняли ремонтну майстерню по сусідству, що стала найбільшим пілотним магазином у Маямі. За весь цей час Wayman Aviation Services був надійним консультантом місцевих підприємців та іноземних держав, сприяючи придбанню літаків та вивченню технічних аспектів міжнародного авіаційного бізнесу.

Wayman Aviation вже майже 30 років обслуговує авіаційну спільноту в Маямі, США, Латинській Америці, Карибському басейні та за його межами. Місія Wayman - змінити життя за допомогою авіації. За останні 30 років Wayman Aviation Academy перетворилася в один з провідних навчальних закладів з льотної підготовки в Південній Флориді в партнерстві з Miami-Dade College, Embry Riddle Aeronautical University, і Pan Am Academy. ВНЗ може запропонувати повну підготовку до старту кар'єри від сертифікації FAA до навчальних ступенів коледжу, рейтинги, і наліт через такі авіакомпанії, як Sky West і Silver Airways.

У студентів Wayman Aviation є безліч сучасних інструментів для навчання. Існує безліч можливостей отримання стипендії для студентів з таких організацій, як Авіаційна асоціація Маямі (GMAA), OBAP і багато інших. Як правило, вони вимагають, щоб студент вже мав ліцензований сертифікат. Після вони будуть фінансувати додаткове навчання. Вейманські випускники влаштовуються на роботу в найпрестижніші авіакомпанії США, які літають по всьому світу в якості перших офіцерів і капітанів. Іноземні студенти обирають для себе програму професійного пілота. Як правило, курсант, який завершує програму професійного пілота, буде працювати пілотом в корпоративних польотах або в іншому сегменті авіації загального призначення.

Курсанти Wayman Aviation Academy можуть скористатися студентським житлом. У цьому районі є безліч варіантів. Велика квартира має 2 або 3 спальні. Вони повністю мебльовані. У багатьох будинках є басейн і інші зручності. Аеропорт знаходиться в 4 кілометрах від місць проживання курсантів. Поблизу є загальні автобусні маршрути. Тим не менш, Маямі - це автомобільне місто, і студенти можуть обирати той вид транспорту, який їм до вподоби - автобуси, велосипеди або скутери. Житло потрібно бронювати наперед до приїзду в Маямі, так як кількість місць обмежена. Фахівці компанії STUDY PLUS допоможуть обрати найоптимальніший та найкращий варіант проживання для Вас в Маямі.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

  • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
  • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
  • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
  • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
  • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
  • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
  • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!