University of Vermont UVM

University of Vermont - це державний класичний американський університет, який знаходиться в мальовничому штаті Вермонт, США. Університет знаменитий тим, що першим в США визнав свободу віросповідання невід'ємним правом своїх студентів. Історичний кампус університету Вермонта знаходиться в місті Берлінгтон - маленькому і безпечному місті на берегах озера Шамплейн. Був заснований в далекому 1791 році, і, з того часу, він неухильно продовжує бути світочем науки та передових думок. З його стін вийшло безліч відомих політичних і державних діячів, а сам університет не сходить з високих місць в національних і глобальних рейтингах - університет Вермонта входить в число 50 кращих громадських дослідницьких установ і в 100 кращих ВНЗ США. Серед випускників університету - два лауреати Нобелівської премії та  номінант на премію Оскар.

University of Vermont відноситься до середніх за розмірами університетів, в ньому навчається близько 12500 студентів, 1,5% з яких - іноземні студенти з 50 країн світу. ВНЗ є провідним дослідницьким закладом з відмінними програмами по бізнесу, біології та науках про здоров'я, екології, інженерії та інших областях.

Для найбільш комфортного академічної адаптації студентів передбачена підготовча програма - Підготовка до магістратури (Undergraduate Pathway), яка охоплює  інтенсивні курси за обраними дисциплінами і заняття англійською мовою, розраховані на 1, 2 і 3 семестри. Для неї не потрібні результати TOEFL, IELTS і SAT - замість цього лише вступні співбесіди. Випускники отримують дипломи бакалаврів і можуть вибрати для себе Бостонський університет, Колумбійський університет, Гарвард, Стенфорд, Оксфорд, Кембридж і багато інших, для подальшого навчання в магістратурі.

Штат Вермонт по праву вважається одним з найбільш комфортних місць в США для проживання. Для студентів, які вступили на 1-й курс їдальня і житло знаходяться в східній області кампусу (названій Спортивним кампусом, тому що там розташовані багато спортивних об'єктів). Студенти живуть в просторих і світлих кімнатах по 2 людини, з окремим санвузлом і душем, з усією побутовою технікою та доступом в Інтернет. У Центральному кампусі розташовані бібліотеки, студентський центр, обчислювальний центр, безліч розважальних закладів. Більш ніж 170 культурно-масових і спортивних клубів доступні для студентів, на просторах яких вони зможуть повною мірою реалізуватися і постійно підтримувати себе в тонусі.

В University of Vermont входять 7 коледжів і шкіл:

 • Коледж мистецтв і наук;
 • Коледж сільського господарства і наук про життя;
 • Коледж освіти та соціальних послуг;
 • Інженерний коледж математичних наук;
 • Медичний коледж;
 • Коледж медсестринської справи та медичних наук;
 • Коледж отримання магістерських та докторських ступенів;
 • Школа Рубінштейна природних ресурсів та екології;
 • Школа ділового адміністрування;

.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!