Вища освіта у University of Southern California

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному навчальному закладі:

Університет Південної Каліфорнії був заснований в 1880 році і є найстарішим приватним науково-дослідним університетом в Каліфорнії. У рейтингу кращих університетів світу TimesHigherEducation ВНЗ займає 56 місце. Серед випускників університету - видатні вчені, інженери, бізнесмени, музиканти, архітектори, спортсмени, політики, актори. Так, колись тут навчалися перша людина, яка побувала на Місяці Ніл Армстронг і творець «Зоряних воєн» Джордж Лукас. Університет займає велику територію в районі Південного Лос-Анджелеса.
 
Переваги навчального закладу
 
До складу Університету Південної Каліфорнії входять 17 факультетів. Головною гордістю ВНЗ є школа мистецтва і гуманітарних наук, де проводиться найбільше досліджень і пропонуються кращі програми з архітектури, дизайну, кінознавства і журналістиці - багато з цих програм входять в світовий топ-60. 
Не меншою славою користується бізнес-школа USC, що має відмінні показники з працевлаштування випускників. Медичний факультет Університету Південної Каліфорнії користується високою популярністю у майбутніх лікарів, особливо факультети геронтології, загальної медицини і фармацевтики. У 2015 році USC посів перше місце за якістю освіти, яку отримують журналісти і фахівці факультету комунікацій.
 
Розташування кампусів
 
Центральний корпус Університету Південної Каліфорнії знаходиться в центрі Лос-Анджелеса. У народі цю частину ВНЗ називають Парковий кампус, так як територія навколо нього дуже мальовнича. Решта будівель ВНЗ знаходяться по всій території Лос-Анджелеса. 
Філії є в столиці і в Сакраменто (штат Каліфорнія).
Студенти ВНЗ мають можливість грати в гольф, хокей, теніс, водне поло на спеціально обладнаних спортивних комплексах.
В Університеті Південної Каліфорнії створено всі умови для відпочинку в перерві між навчанням: просторі відкриті майданчики, затишні парки. Для навчання студентів обладнані технологічні лабораторії і дослідні центри. В ВНЗ є спортивні зали для фізичного здоров'я і велика бібліотека.
 
Навчальні програми
 
Факультети:
 
§ Бізнес
§ Інженерія
§ Освіта
§ Юриспруденція
§ Державна політика
§ Медицина
§ Стоматологія
§ Геронтологія
§ Соціальна робота
§ Наука праці та трудотерапія (1 місце за версією U.S. News and World)
§ Архітектура
§ Мистецтво і науки
§ Мистецтво і дизайн
§ Драматичне мистецтво
§ Кінематографічний мистецтво
§ Комунікації і журнализм
§ Мистецтво, технологія і бізнес-інновації
§ Музика
§ Школа Танцю
 
Необхідні для вступу вимоги до абітурієнта
 
§ Абітурієнти з країн, шкільна система яких не відповідає американській, все ж можуть вступити після школи. Для цього буде потрібно перевести атестат і виписку з оцінками на англійську мову.
§ Обов'язковою умовою для іноземців є проходження стандартизованих тестів: для школярів це будуть SAT або ACT, для магістрів і докторів - GRE і GMAT.
§ Тим, чиєю рідною мовою не є англійська, необхідно отримати сертифікат про високий рівень володіння. Для цього потрібно скласти іспит TOEFL з результатом від 100 балів, IELTS від 7.0 балів або PTE від 68 балів.
§ Студенту також буде потрібно написати мотиваційний лист, а абітурієнтам пост-дипломних програм також надати рекомендаційні листи і академічне резюме.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!