Вища освіта у University of Florida

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному навчальному закладі:

Інтернаціональний великий дослідницький університет США, розташований в теплому Гейнсвіллі. Це один з флагманських вищих навчальних закладів країни, відомий активною науково-дослідною діяльністю, а також сильною інженерною та
спортивною підготовкою.

Переваги навчального закладу

  • Гейнсвілл - культурний центр регіону, тут щорічно проводиться кілька арт-фестивалів, в тому числі великий фестиваль театральної імпровізації. У місті розташувалися кілька театрів і музеїв. Це молоде студентське місто з чудовою атмосферою і доброзичливими жителями.
  •  Інтернаціональні спортивні команди університету широко відомі в США: Florida Gators вважаються одними з найсильніших студентських команд. Крім того, при університеті працює понад 950 клубів за інтересами.
  •  В University of Florida навчаються студенти з 130 країн, частка іноземних студентів становить 10 відсотків.
  •  Багато університетських проектів згодом перетворюються в успішний бізнес. Наприклад, близько 50 біотехнологічних компаній у Флориді і декількох інших штатах з'явилися завдяки науково-дослідницьким програмам University of Florida. Тут був винайдений напій Gatorade, який сьогодні випускається компанією Pepsi. Цікаво, що напій був створений для футбольної команди Флоридського університету, а став популярним у всьому світі.
  •  В університеті є десять бібліотек, в яких є більш 5,3 мільйона томів книг. Колекції оцифровуються, більшість книг доступні студентам в мережі.
  •  Штат Флорида славиться своїм кліматом. Місцеві пляжі є курортом національного значення, в південній частині штату сонце світить до 3200 годин на рік. Зима у Флориді м'яка і тепла: на півдні штату не було зафіксовано жодного снігопаду. Цей факт привертає сюди хлопців з усього світу: тут студенти можуть поєднувати навчання з пляжним і активним відпочинком.
  •  University of Florida має угоди з університетами США та інших країн про обмін та стажування. Всього діють понад 140 таких програм, протягом одного навчального року понад 2 тисячі студентів UF вчаться в різних країнах світу.

Факультети університету
Університет Флориди включає 16 академічних коледжів і більше 150 науково-дослідних центрів та інститутів. Одні з найпопулярніших напрямків - бізнес-адміністрування, інженерія, право, стоматологія, медицина, ветеринарія. Крім більше сотні бакалаврських програм, в University of Florida можна отримати ступінь по 123 магістерських та 76 докторських програм.

Проживання для студентів
Кампус Флоридського університету знаходиться в Гейнсвіллі, в окрузі Алачуа. Місто відоме своїм активним культурним життям: тут базуються музичні групи, проводяться фестивалі. Гейнсвілл також славиться своїми ремісничими майстернями. Кампус університету розташувався на 2000 акрах землі (8.1 км), це один їх найкрасивіших університетських містечок Сполучених Штатів. На території кампусу є дзвіниця (Century Tower) висотою 48 метрів з карильйоном. Багато
університетських будівель є пам'ятками архітектури, на кампусі часто проводяться зйомки фільмів, фотосесії молодят і туристичні екскурсії.
Університет має навчальну лікарню в Джексонвіллі. Ще кілька університетських клінік розташовані в Орландо, Сент-Пітерсберг, Нейплс, Хайаліа. У місті Санрайз знаходяться будівлі бізнес-школи Флоридського університету. У Пекіні (Китай) розташувався Центр міжнародних досліджень Флоридського університету. Університет має партнерські відносини з іспанськими організаціями та навчальними закладами, ВНЗ проводить свої дослідження на оптичному телескопі на Канарських островах.

Необхідні для вступу вимоги до абітурієнта
У іноземних абітурієнтів є хороші шанси вступити до Флоридського університету. За статистикою, сюди приймають близько 40-45 відсотків абітурієнтів. Крайній термін подачі заявки в університеті Флориди - 1 листопада, тобто дедлайн заявок в ВНЗ відбувається трохи раніше, ніж в інших університетах США.

  •  Для вступу на бакалаврські програми необхідні результати SAT або ACT. Середні значення тесту SAT надійшли лежать в діапазоні 1810-2060 балів (critical reading - 580-670, math - 590-690, writing - 570-670), тесту ACT - 27- 31.
  •  Для вступу на магістерські програми необхідні результати GRE, GMAT або FE. Іноземні абітурієнти також повинні продемонструвати гідні знання англійської мови.
  •  Іспит: Мінімальний бал TOEFL Paper-based 550 TOEFL Internet-based 80 IELTS 6 MELAB 77

Стипендії в University of Florida
В університеті Флориди реалізується студентська програма для відмінників. Щоб взяти в ній участь, у студента повинні бути високі бали по SAT (2070-2400) або ACT (33). Програма надає пільгові умови навчання і проживання на кампусі. В рамках Honors Program також надаються спеціальні стипендії та стажування за кордоном.

Стипендіальна програма Уейна Райтц (The J. Wayne Reitz Scholars Program) розрахована на студентів з високими академічними показниками і лідерськими якостями. Її розмір становить 2500 доларів на рік. Крім внутрішніх стипендій та грантових конкурсів, студенти можуть брати участь в зовнішніх конкурсах.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!