Вища освіта у University of Notre Dame du Lac

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному навчальному закладі:

Нотрдамський університет

Приватний некомерційний вищий навчальний заклад в США. Історія ND бере початок ще з 1842 року. Університетський кампус знаходиться в межах Нотр-Дама. Нотрдамський університет регулярно займає високі сходинки в рейтингу кращих вузів США. Нотрдамський університет традиційно входить в топ 5% кращих вузів світу.

За оцінками фахівців, кращими напрямками можна вважати: «Мистецтво і Гуманітарні науки», «Інженерна справа і технології», «Природничі науки», «Соціальні науки і менеджмент», «Фізика», «Хімія», «Інформатика», «Економіка і бізнес ». Університет входить в топ 300 за якістю викладання.

Випускників даного університету в більшості випадків охоче приймають на роботу в США і в усьому світі.

Переваги навчального закладу

Будучи середнім ВНЗ за розмірами, Нотрдамський університет вміщує понад 12 тисяч студентів. На вступ до навчального закладу можуть претендувати як місцеві громадяни, так і іноземці. В ND навчається близько 8% іноземців. Академічний склад навчального закладу включає більше 1100 викладачів. Варто враховувати, що тут викладає велика кількість фахівців, запрошених з-за кордону. Під час навчання у студентів університету є можливість брати участь в програмах студентського обміну.

Розташування кампусів

У період свого навчання в університеті студенти можуть користуватися студентською бібліотекою. Учні мають можливість проживати на території кампусу в студентському гуртожитку.

Нотрдамський університет входить до складу декількох груп і об'єднань, серед яких - International Federation of Catholic Universities (IFCU), 568 Group, Oak Ridge Associated Universities (ORAU), OpenCourseWare Consortium (OCW), Association of Catholic Colleges and Universities (ACCU), Sport affiliations and memberships: National Collegia.

Необхідні для вступу вимоги до абітурієнта

Крім результатів іспитів для вступу до навчального закладу необхідно надати інформацію про попередню успішність. Високий конкурс дозволяє поступити тільки 1 абітурієнту з 5 заявників. Навчальний рік в ND ділиться на два академічні семестри Вартість навчання в університеті досить висока. Навчаючись на магістратурі в ND досить складно заощадити, так як вартість навчання складає 43,000 USD в рік. З огляду на високу ціну за навчання, студенти можуть брати участь в стипендіальних програмах. Отримувати знання в даному університеті можна не тільки очно, але і дистанційно за допомогою онлайн навчання

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!