University of North Alabama

University of North Alabama UNA - є державним університетом, який знаходиться в місті Флоренс. Університет вперше відкрився як коледж Ла-Гранж 11 січня 1830 року. Має акредитацію Комісії коледжів Південної асоціації коледжів та шкіл. Додатково, UNA має акредитацію і сертифікацію в таких дисциплінах: мистецтво, хімія, музика, охорона праці та соціальна робота. Викладачі університету є професіоналами у своїй галузі.

В Університеті Північної Алабами загальна кількість студентів, що навчаються за програмою бакалаврату становить 6221 чоловік. Академічні програми університету представлені в 4-х коледжах:

 • Коледж гуманітарних і природничих наук;
 • Коледж бізнесу;
 • Педагогічний коледж;
 • Коледж медсестринської справи.

University of North Alabama має Центр вивчення англійської мови. Програма навчання Центру розділена на 5 рівнів. Навчання проходить в класах з 11 чоловік. У центрі проводяться як стандартні курси англійської мови, так і спеціалізовані, також курси підготовки до TOEFL. Фахівці компанії STUDY PLUS допоможуть обрати оптимальну стратегію підготовки для гарантованого зарахування в University of North Alabama.

Університет Північної Алабами пропонує ряд послуг для студентів, в тому числі репетиційні заняття, салони краси, послуги з працевлаштування, медичне обслуговування. ВНЗ також пропонує послуги з охорони та безпеки на кампусі, такі як цілодобове патрулювання, контрольований доступ в гуртожиток, заборона алкоголю на території кампусів.

В університеті створено спеціальний відділ з питань проживання, який займається розміщенням іноземних студентів. Студенти можуть жити в одній з 8 резиденцій університету або в студентських квартирах. І резиденції і квартири розташовані на відстані пішого доступу від навчальних класів, лабораторій, студентського розважального центру, басейну та столової.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!