University of Massachusetts Boston (UMASS)

Університет Массачусетса Бостон (ориг. назва - University of Massachusetts) - це найбільший державний ВНЗ в Бостоні, який було створено в 1852 році і зараз він входить до ТОП-20 університетів США. В університеті навчається 60000 студентів, 10% з яких становлять іноземці. Бостон вважається столицею науки і вищої освіти в США, тут працюють понад 100 університетів і коледжів

За своєю структурою університет складається з 10 окремих коледжів і шкіл різного профілю.  Всього в University of Massachusetts доступні  понад 200 програм. На думку фахівців компанії STUDY PLUS, найбільш сильними напрямками навчання є: менеджмент, медичні науки, природничі науки і математика. Випускники ВНЗ не відчувають проблем з подальшим працевлаштуванням, так як більшість пропонованих професій високо затребувані, в процесі навчання велика увага приділяється не тільки академічним знанням але і практичним навичкам.

Університет Массачусетса - це великий дослідницький центр. Серед його випускників відомі політики, вчені, нобелівські лауреати та діячі мистецтва.  На наукові дослідження університет отримує щорічне фінансування 0,5 мільярда доларів і є лідером серед ВНЗ США за кількістю виданих патентів. Студенти можуть проявити свої здібності, беручи участь в наукових проектах. Найбільш талановиті можуть розраховувати на отримання стипендій і грантів.

При університеті працює коледж підготовчого навчання, а також відділ підтримки іноземних студентів, мета якого - сприяти адаптації іноземців під час всього періоду навчання. Для українських абітурієнтів попередня підготовка на курсах є обов'язковою, тому що українська програма середньої освіти не відповідає американським стандартам. Для успішного вступу до University of Massachusetts менеджери компанії STUDY PLUS порадять оптимальний варіант підготовчих курсів і складуть всі необхідні документи.

Кампус University of Massachusetts є одним з найбільших в США, він знаходиться недалеко від центру Бостона і включає в себе більше 200 різних будівель і споруд, призначених як для навчання і наукових досліджень так і для дозвілля студентів. Гуртожитки та студентські резиденції розташовуються компактно з навчальними корпусами. Місто Бостон є одним найцікавіших міст США, де зосереджений великий бізнес, промисловість, наукові центри і безліч ВНЗ. При цьому тут є всі можливості для розваг і культурного життя.

Структура University of Massachusetts Boston:

 • коледж підготовчого і професійного навчання;
 • коледж освіти і людського розвитку;
 • коледж вільного мистецтва;
 • коледж менеджменту;
 • коледж наук про здоров'я;
 • коледж науки і математики;
 • почесний коледж
 • McCormack вища школа поліції і міжнародних наук;
 • школа міжнародних відносин і соціальних наук;
 • школа екології.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ в США безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільної програми в США і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити шанси в кілька разів.
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в США: студентський гуртожиток, квартира або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в США, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!


 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!