University of Dayton

Університет Дейтона (ориг. назва - University of Dayton) є одним з найпрестижніших ВНЗ в США і входить до ТОП-100 в світових рейтингах. ВНЗ почав свою історію в 1850 році як Коледж Святої Марії для хлопчиків. Статус університету він отримав в 1920 році і зараз в ньому навчаються як чоловіки, так і жінки. Це католицький університет і в наші дні він управляється Товариством Святої Марії. Загальна кількість студентів в університеті - 11000, з них 10% складають іноземці. За деякими рейтингами ВНЗ посідає перше місце в світі по задоволеності іноземних студентів умовами життя і освіти.

University of Dayton є спільнотою відданих своїй справі людей, викладачі співпрацюють зі студентами, поширюючи ідеї гуманізму і демократії. У той же час великі інвестиції виділяються на постійне оновлення матеріально-технічної бази. Університет складається з 5 факультетів і Відділення післядипломної освіти. Для студентів доступні більше 100 програм, більшість з яких відповідають потребам сучасного ринку праці. При цьому студенти можуть вивчати кілька програм одночасно за своїм вибором. На думку фахівців компанії STUDY PLUS, найбільш цікаві напрямки це: інженерія, бізнес і менеджмент, юриспруденція, а також дизайн.

При вступі до University of Dayton враховується загальна успішність абітурієнтів, знання мови і мотивація вчитися саме в цьому вищому навчальному закладі. Найбільш талановиті студенти можуть розраховувати на отримання грантів і стипендій. Менеджери компанії STUDY PLUS нададуть докладні консультації про стіпенціальних програми та особливості вступу до Університету Дейтона.

Студенти проживають в комфортних умовах на території кампуса.  Гуртожитки різного ступеня комфортності розташовані компактно з навчальними корпусами.  При цьому передбачена вся необхідна інфраструктура не тільки для занять, але і для комфортного відпочинку.

Факультети в University of Dayton

 • факультет наук і мистецтв;
 • факультет інженерії;
 • факультет юриспруденції;
 • факультет управління бізнесом;
 • факультет освіти;
 • відділення досліджень для дипломованих фахівців.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ в США безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільної програми в США і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити шанси в кілька разів.
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в США: студентський гуртожиток, квартира або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в США, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!