University of Central Florida

University of Central Florida UCF- другий за величиною, американський державний і дослідницький університет в Орландо, штат Флорида. Університет отримав звання "Найвигідніший університет" і "Університет наступного покоління" і сьогодні входить в національний рейтинг кращих університетів США, що по праву доводить його успішність і високий академічний рівень. ВНЗ займає 81 місце за кращий інженерний факультет в США; 64 місце за програму по електронній інженерії; 2 місце за програму по дизайну відеоігор; 24 місце за програму з промислової інженерії.

Основний кампус UCF займає значну територію в 1415 акрів. Тут розташовано 180 будівель, включаючи стадіон Bright House Networks місткістю 45000 чоловік. На кампусі також розташований зал CFE Arena місткістю 10000 чоловік. ВНЗ вважається другим в штаті за кількістю студентів. Сьогодні тут проходить навчання близько 60000 студентів, з яких 2% іноземні студенти. Університет складається з 15 корпусів, які пропонують більш 600 програм стаціонару.

Університет Центральної Флориди включає в себе 12 коледжів, в яких можна отримати американський диплом бакалавра або магістра:

 • коледж мистецтв і гуманітарних наук;
 • коледж ділового адміністрування;
 • коледж освіти і підвищення ефективності праці;
 • коледж інженерних і комп'ютерних наук;
 • коледж охорони здоров'я і суспільно-політичних наук;
 • медичний коледж;
 • коледж готельного та ресторанного бізнесу «Розен» та інші.

На думку фахівців компанії STUDY PLUS найбільш популярними і престижними напрямками University of Central Florida є - бізнес, менеджмент, маркетинг, фінанси та економіка, охорона здоров'я, психологія, освіта та інженерія.

Кампус університету Центральної Флориди вважається одним з найбільших за розмірами в США. Він складається з 13 мікрорайонів, в кожному з яких розташовані навчальні корпуси, бібліотеки, комп'ютерні лабораторії, гуртожитки, кафе, магазини та ін. В Орландо розташовані офіси таких світових компаній, як Boeing, Disney, Lockheed Martin і Siemens, з якими у Університету Центральної Флориди є партнерські відносини: студенти можуть проходити в цих компаніях стажування, а після закінчення університету можуть влаштуватися на роботу. Університет пропонує проживання як в традиційних гуртожитках, так і в апартаментах в будь-якому з 13 мікрорайонів, в тому числі 2-х нових районах, які відкрилися восени в 2013 році.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!