Texas Wesleyan University (TWU)

Уесліанський університет в Техасі (ориг. назва - Texas Wesleyan University) - невеликий приватний гуманітарний ВНЗ на заході США, який було засновано в 1890 році під патронатом Методистської єпископальної церкви як коледж. Статус університету він отримав в 1934 році після деяких перетворень в епоху Великої депресії. У наш час методистська церква як і раніше опікається університетом і є його головним спонсором. Багато зі студентів і викладачів є представниками цієї конфесії, однак релігійна приналежність не є необхідною умовою для навчання в цьому університеті.

Спочатку коледж створювався як навчальний заклад для жінок, головними напрямками були педагогіка і медсестринська справа. З початку 20 століття в ньому навчаються і чоловіки, список пропонованих програм значно розширився. На думку фахівців компанії STUDY PLUS, найбільш перспективними напрямками є: бізнес і адміністрування, природничі науки і медсестринська справа.  На базі університету проводяться наукові дослідження, до яких активно залучаються студенти. Університет отримує значні інвестиції на постійне поліпшення матеріально-технічної бази і на наукову діяльність.

Керівництво ВНЗ приділяє велику увагу розвитку творчих здібностей і лідерських якостей у студентів, а також ставить одним з головних своїх завдань служіння суспільству і поліпшення життя людей. Найбільш здібні студенти можуть розраховувати на отримання стипендій. Менеджери компанії STUDY PLUS нададуть детальну інформацію про особливості вступу до Texas Wesleyan University і стипендіальні програми.

Кампус Texas Wesleyan University розташований в самому центрі невеликого міста Форт-Уерт, який зберіг колорит і традиції американського заходу, і є прикрасою міста. Його територія потопає в зелені, студенти проживають в 4 гуртожитках різного ступеня комфортності. На території кампусу діє бібліотека, їдальня, спортивні об'єкти та зони відпочинку.

Структура Texas Wesleyan University:

 • школа природних і суспільних наук;
 • школа бізнесу і адміністрації;
 • школа мистецтв і письма;
 • школа освіти;
 • школа медсестринської справи та анестезіології.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ в США безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільної програми в США і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити шанси в кілька разів.
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в США: студентський гуртожиток, квартира або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в США, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!