Вища освіта у Stanford University

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному навчальному закладі:

Stanford University - один з найвідоміших освітніх і дослідницьких університетів світу, є новатором в сфері високих технологій.

Stanford University був заснований колишнім губернатором штату Каліфорнія, підприємцем Ліланд Стенфордом. Проектом головного кампусу займався архітектор і дизайнер Фредерік Лоу Олмстед, який також спроектував Центральний парк і Проспект-парк в Нью-Йорку.
Stanford University почав свою роботу в 1891 році. З перших днів тут практикувалося спільне навчання чоловіків і жінок, для того часу це був досить нетрадиційний підхід. У 30-ті роки університет закликав випускників і студентів створювати свої власні підприємства. Після чого багато студентів заснували свої фірми поруч зі Stanford University, так з'явилася Кремнієва долина - величезне співтовариство IT-компаній.
Серед відомих випускників - президент США Герберт Гувер, засновники багатьох яскравих брендів Кремнієвої долини: Сергій Брін - Google, Вільям Хьюлетт і Девід Пакард - Hewlett-Packard, Леонард Босак - Cisco Systems, а також засновники Instagram, Snapchat, Yahoo !, Netflix, NVidia , Electronic Arts і спортивного бренду Nike.

Кампус Stanford University є одним з найбільших кампусів в США. Він є екологічним, зелене студентське місто з водоймами, парками і фонтанами. Площа кампусу перевищує 3300 гектарів, саме тому для швидкого пересування по величезній площі кампусу діють 24 автобусних маршрути. На території Stanford University розташовані 18 лабораторій, наукових центрів і дослідницьких інститутів, в цілодобовому розпорядженні студентів знаходяться 20 бібліотек.

Чому варто вибрати Stanford University?

• 5 місце в рейтингу університетів США US News Best Colleges 2017, сумарна оцінка рейтингу - 95/100 балів.
• 1 місце в рейтингу університетів США за спеціальностями «інженерна справа», «електрика і електроніка», «підприємництво», «біохімія і біофізика», «генетика і геноміка», «нейробиология», «інформаційні технології», «екологія», « мікроекономіка ».
• В даний час в університеті працюють і викладають 20 Нобелівських лауреатів, 4 володарі Пулітцерівської премії, 163 члена Національної академії наук США, 29 членів Національної академії освіти США.
• Високий річний дослідний бюджет: $ 1,2 млрд - студент зможе реалізувати найцікавіші ідеї і при цьому зможе отримати фінансування від Університету.
• Stanford University відомий тим, що навчальний план в вузі складається індивідуально для кожного студента.
• Stanford University пропонує своїм студентам провести навчальний рік в одному з партнерських університетів Європи та США.
• Близько 650 студентських спільнот, що охоплюють широкий спектр інтересів, включаючи: мистецтво, громадські роботи, культуру, ЗМІ, політику. Також маса академічних клубів, наприклад, робототехніки, енергетики та інших.
• Більше 30 спортивних команд, включаючи, команди з веслування, велогонок і чирлідингу.
Факультети Стенфордського університету

У Стенфордському університеті функціонує 7 шкіл (або факультетів):

• School of Medicine (Медична школа), на базі якої працює кілька лікувальних установ (дитяча клініка Lucile's Packard Children's Hospital і Stanford Hospital), де майбутні фахівці отримують практичний досвід. Середня вартість року навчання в медичній школі коливається від $ 34,000 до $ 42,000 (у залежності від одержуваної ступеня).
• Law School (Юридична школа) пропонує навчання за 21 спеціалізації (від державного права до бізнесу і біотехнологій). Середня вартість навчання за 6-тимісячний курс складає близько $ 25,000.
• School of Earth Sciences (Наук про Землю) - на факультеті вивчаються проблеми заощадження енергоресурсів планети, зміни клімату, стихійних лих. Середня вартість навчання коливається від $ 34,000 до $ 37,000 в рік.
• School of Humanities and Sciences (Школа гуманітарних і природничих наук) пропонує навчання за 50 окремими напрямами, серед яких вивчення мов і літератури, історії мистецтв, соціології та математики. На факультеті навчається понад 75% студентів бакалаврату. Вартість року навчання коливається від $ 34,000 до $ 37,000.
• Graduate School of Education (Освітній факультет), який готує нове покоління педагогів для викладання в середніх школах і університетах. Вартість року навчання на факультеті становить близько $ 37,000.
• School of Engineering (Інженерний факультет) є найбільш сильним в академічному плані факультетом, має в своєму розпорядженні 84 лабораторії, де студенти мають можливість працювати над науковими проектами. Рік навчання на інженерному факультеті обійдеться приблизно в $ 35,000.
• Graduate School of Business (Бізнес-школа) пропонує отримати ступінь магістра в галузі менеджменту управління і ділового адміністрування. Диплом MBA школи бізнесу Стенфордського університету стане відмінним фундаментом для успішної кар'єри в сфері підприємництва. Graduate School of Business також пропонує навчання в аспірантурі, де навчається не більше сотні талановитих студентів. Вартість року навчання в школі бізнесу коливається від $ 40,000 до $ 46,000 (у залежності від одержуваної ступеня).

Стипендії та гранти

Близько 70% студентів Стенфорда отримують фінансову допомогу, з них 58% фінансуються з університетського фонду, іншим учасникам стипендіальних програм надають підтримку приватні організації. В основному програма фінансування Стенфордського університету спрямована на підтримку молодих аспірантів, тому бакалаврам частіше доводиться повністю оплачувати своє навчання. Близько 85% аспірантів отримують фінансову підтримку від вузу.
Стенфордський університет пишається тим, що розглядає кандидатів тільки на основі їх академічної успішності, не враховуючи рівень фінансової спроможності. У вузі передбачено цілий ряд стипендій та субсидій, які дозволяють частково або повністю покривати витрати на навчання.
Фінансову допомогу пропонують іноземним студентам магістерських та докторських програм, які навчаються на інженерних спеціальностях, вивчають екологічні дисципліни, науки про космос і суміжні дисципліни. У Стенфорді дію програми для майбутніх інженерів DOE Computational Science Graduate Fellowship, Ford Fellowship, Fulbright-Hays і багато інших. Сума стипендій коливається від $ 10,000 до $ 38,000.
У Стенфорді розташована одна з дослідницьких лабораторій NASA, і організація не змогла відмовити студентам вузу в фінансовій підтримці. Стипендія називається NASA Space Technology Research Fellowships. Програма спрямована на підтримку магістрів і докторів, які проводять дослідження в галузі космічних розробок. Максимальна сума стипендії складає $ 78,000.
У Стенфордському університеті також передбачені стипендії для гуманітаріїв, які в майбутньому бажають присвятити своє життя викладацької діяльності (в школах або університетах). Сума стипендії становить від $ 4,000 до $ 8,000 за 9 місяців навчання.
Крім того, в Stanford University діють субсидії від фонду Graduate Student Aid. Допомога пропонується аспірантам, які потрапили в скрутне матеріальне становище (великі витрати на лікування, стоматологічні послуги) і не можуть самостійно вирішити свої фінансові проблеми. Сума субсидії залежить від конкретної ситуації і обговорюється з кожним студентом в індивідуальному порядку.

Вимоги для вступу

Стенфордський університет належить до найпрестижніших вузів світу, саме тому навчальний заклад відрізняється досить жорсткими академічними вимогами до своїх майбутніх студентів. Щоб вступити на бакалаврат, абітурієнту необхідно надати наступні документи:
•мовний сертифікат TOEFL iBT з результатом не менше 100 балів. Важливо знати, що Стенфордський університет не приймає сертифікат IELTS в якості альтернативи (на відміну від більшості американських вузів);
• сертифікат SAT (від 2010 до 2400 балів) або ACT (від 30 до 36 балів);
атестат про повну загальну середню освіту з високим середнім балом (не нижче 4,8);
• два рекомендаційні листи від шкільних викладачів;
•написати есе англійською мовою (тему абітурієнт дізнається в листі від приймальної комісії);
• мотиваційний лист, в якому абітурієнту необхідно переконати приймальну комісію вибрати саме його кандидатуру);
•більше шансів на вступ у тих абітурієнтів, які мають нагороди за участь в предметних олімпіадах, спортивних змаганнях (якщо є сертифікати, можна їх підкріпити до загальних документів).

Для вступу на магістратуру чи докторантуру абітурієнту слід надати:

• диплом бакалавра з високим середнім балом;
• сертифікат TOEFL iBT з результатом не менше 100 балів. На деяких факультетах можуть зажадати здати додатковий тест на знання мови - Test of Spoken English;
•сертифікат Graduate Record Examinations (GRE) з результатом мінімум 160 балів (потрібно для вступу на всі факультети, крім програм MBA);
• сертифікат GMAT для навчання на програмі MBA з балами в діапазоні від 680 до 770;
•мотиваційний лист;
• рекомендації від викладачів або професорів.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!