Saint Norbert College

Saint Norbert College - приватний католицький коледж гуманітарних наук заснований в 1898 році. Розташовується в історичному місті Де-Пер, штат Вісконсін. За підсумками 2004 року Колледж Св. Норберта потрапив у число найкращих колледжей Америки. 95% його випускників знаходять престижну роботу практично одразу після його закінчення. Згідно з незалежними дослідженнями, Saint Norbert College є одним з найкращих коледжів США. В регіонах Заходу серед найкращих коледжів він знаходиться на третьому місці.

На сьогодні Saint Norbert College охоплює 90 акрів землі та включає близько 45 будівель. Це і сучасні нові будови, і відреставровані історичні особняки. У навчальному закладі навчається понад 2500 тисяч студентів, з них іноземних громадян - приблизно 100. Коледж Св. Норберта пропонує програми бакалаврату в більш ніж 40 галузях знань, що дозволяє отримати ступінь бакалавра мистецтв, наук, музики, бакалавра ділового адміністрування. Бакалавр в області сестринської справи також пропонується в ВНЗ через спільні зусилля з Bellin коледжем медсестер. Найбільш престижними спеціальностями бакалаврату на думку фахівців компанії STUDY PLUS є бізнес-адміністрування, педагогічна освіта та комунікація.

Понад 75% студентів живуть в кампусі в гуртожитках, квартирах і будинках. Коледж St. Norbert пропонує 22 студентських види спорту, включаючи футбол, волейбол, чоловічий і жіночий футбол, чоловічий і жіночий гольф, чоловічий і жіночий теніс і т.д. Футбольна команда Green Knight виграла 16 чемпіонатів Midwest з моменту вступу в лігу в 1984 році. У кампусі більше як 80 зареєстрованих студентських клубів і організацій.

Найбільш популярні такі напрямки навчання:

 • медичний;
 • гуманітарний;
 • природничих наук;
 • дизайну та образотворчого мистецтва;
 • комп'ютерних наук.


Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!