Seattle Central College (SCC)

Центральний коледж Сіетла (ориг. назва - Seattle Central College) було створено в 1966 році в одному з найсприятливіших для життя міст США - Сіетлі.  У ньому навчається близько 11000 студентів, 10% з яких становлять іноземці.

На думку фахівців компанії STUDY PLUS, великою перевагою навчання в Seattle Central College є можливість автоматичного трансферу в один з університетів-партнерів після 2 років навчання в коледжі. Надалі студенти після 2-х років навчання в університеті отримують диплом бакалавра. Така система називається 2 + 2 і цікава тим, що вступити до коледжу можна навіть, маючи  невисокий середній бал в атестаті.

Необхідні знання студенти отримують в процесі навчання в коледжі і без проблем переводяться в подальшому в університет. Серед партнерів коледжу більше 30 рейтингових університетів в різних містах США, при цьому ціна на навчання в коледжі нижче, ніж в більшості університетів.

Під час навчання в Seattle Central College студенти мають можливість обрати кілька програм, і вже в подальшому, під час вступу до університету, визначитися з майбутньою спеціальністю. Програма навчання в коледжі передбачає як вивчення спеціальних предметів, так і вдосконалення англійської мови.

Кампус Seattle Central College розташований недалеко від центру Сіетла - видатного центру культури і бізнесу в США. Студенти можуть розраховувати на місця в гуртожитках. Менеджери компанії STUDY PLUS готові запропонувати і інші вигідні варіанти проживання - в приймаючій сім'ї або орендованої квартирі.

Напрями навчання (факультети) в Seattle Central College:

 • мистецтво і дизайн;
 • інформаційні технології в бізнесі;
 • комп'ютерні науки;
 • охорона здоров'я і медицина;
 • туризм і готельний бізнес.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ в США безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільної програми в США і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити шанси в кілька разів.
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в США: студентський гуртожиток, квартира або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в США, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!