Rocky Mountain College of Art and Design

Rocky Mountain College of Art and Design RMCAD - є некомерційною школою мистецтва та дизайну в Лейквуд, передмісті Денвера, штат Колорадо, США. Коледж був заснований в 1963 році Філіпом Дж. Стилом, художником і вчителем. ВНЗ акредитується Вищою навчальною комісією та Національною асоціацією шкіл мистецтв та дизайну. Також RMCAD є членом Північно-центральної асоціації коледжів та шкіл та є акредитованим інституційним членом Національної асоціації шкіл мистецтва та дизайну.

RMCAD - пропонує навчання на повністю акредитованих програмах зі спеціалізацією в 3D-анімації, художній освіті, фотографії, дизайні одягу, образотворчому мистецтві, ігровому мистецтві, графічному дизайні, дизайні інтер'єру та ілюстрації. Ступені магістра включають гуманітарні науки в галузі освіти, лідерства та нових технологій і магістр гуманітарних наук в області стратегії дизайну та інновацій.

Кампус Rocky Mountain College of Art and Design розташовується на 23 акрах. В даний час, кампус має 17 будівель, 11 з яких призначені для класних кімнат, спільних зон та інших допоміжних приміщень, у тому числі чотири галереї та студії. Кампус є колишнім місцем Товариства допомоги євреям-споживачам. Кампус RMCAD може похвалитися рядом ресурсів для оптимізації досвіду в класі та за його межами.

RMCAD надає доступ до безкоштовної підписки на стандартні цифрові інструменти. Студентський навчальний центр надає необхідну підтримку. Також ВНЗ володіє студентською бібліотекою, яка нараховує понад 14000 найменувань, включаючи журнали та журнали по мистецтву; обширну колекцію художніх фільмів і DVD-дисків; і понад 100000 цифрових зображень.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

  • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
  • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
  • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
  • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
  • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
  • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
  • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!