Вища освіта у Princeton University

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному навчальному закладі: Princeton University.

Навчальний заклад веде свою історію з 1746 року, у ті часи ВНЗ називався College of New Jersey. Його першими студентами стали всього 10 молодих людей, які відвідували заняття в будинку священика Дікінсона в невеликому містечку під назвою Елізабет. У Прінстон, яке знаходиться неподалік, навчальний заклад переїхало 10 років по тому. Коледж проіснував 150 років, до 1896 року, поки не став іменуватися університетом. Згодом ВНЗ став елітарним навчальним закладом, випускники якого ставали політичними діячами, науковцями та успішними підприємцями.

Переваги навчального закладу

 •  Кампус ВНЗ вигідно розташований в мальовничому тихому містечку Прінстон в годині їзди від Нью-Йорка і Філадельфії. Студенти часто їздять в Нью-Йорк на різні постановки, екскурсії та концерти. До будь-якого з довколишніх великих міст можна дістатися на поїзді, автобусі або автомобілі.
 •  У Прінстонському університеті відкрито близько 300 студентських клубів за інтересами. У навчальному закладі серйозно ставляться до клубних традицій, багато суспільств ведуть свою історію з XIX століття. Особливо популярні обідні клуби - місця, де люблять смачно поїсти і обговорити наукові досягнення університету.
 •  На шість учнів бакалаврату Прінстона доводиться один викладач, що є одним з найкращих показників серед ВНЗ США.
 •  Princeton University має найбільшим ендаумент в світі в розрахунку на одного студента. У 2015 році заощадження ВНЗ складали $ 22,7 млрд.
 •  Діяльність Princeton University пов'язана з 37 Нобелівськими лауреатами.
   

Факультети університету
Princeton University складається з безлічі підрозділів - коледжів і шкіл, деякі з них займаються навчанням бакалаврів, інші ж беруть в свої лави тільки майбутніх магістрів і аспірантів. У структуру Прінстонського університету включені Undergraduate College, в якому навчаються студенти бакалаврських програм. Тут можна отримати ступінь бакалавра прикладних або гуманітарних наук. 6 коледжів-гуртожитків, де проживають студенти бакалаврату.

Резиденції знаходяться прямо на території університету.
Прінстон перейняв ідею колегіальності у іменитих британських університетів - Оксфорда і Кембриджа.

 •  Graduate School (Вища школа), в якій студенти навчаються за програмами аспірантури, що ведуть до здобуття докторського ступеня, однак є у Вищій школі і програми для студентів магістратури. Тут можливе навчання за 4 основними напрямками: природничі науки, прикладні науки, гуманітарні науки і соціальні науки.
 •  School of Engineering & Applied Science (Школа інженерних і прикладних наук), де присутні програми для студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури. Школа поєднує в собі класичний підхід до вивчення дисциплін та практичне навчання в дослідницьких центрах.
 •  School of Architecture (Архітектурна школа) орієнтована на навчання студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури. Пропонує на вибір наступні напрямки: дизайн, архітектура і урбаністика. Студенти мають можливість ознайомитися з історією розвитку архітектурного мистецтва, вивчити сучасні методи будівництва будівель та архітектурних комплексів.
 •  Школа громадських та міжнародних відносин ім. Вудро Вільсона пропонує навчання за бакалаврськими та магістерськими програмами студентам, які бажають побудувати успішну кар`єру в сфері міжнародної дипломатії.

Проживання для студентів
Понад 95% всіх студентів проживають у п`яти «коледжах-резиденціях»: гуртожитках зі своїми столовими, комп`ютерними залами та бібліотеками. Там же розташовуються і деякі з адміністративних сервісів. Така популярність коледжів пояснюється не тільки їх зручністю, але і високою орендною платою в довколишніх
районах.

 

Необхідні для вступу вимоги до абітурієнта

 •  Для вступу на програми бакалаврату необхідний сертифікат про закінчення школи і виписка зі шкільними оцінками за 6 місяців. Абітурієнтам треба здати загальні тести SAT або ACT і два предметних академічних оціночних тести (SAT Subject). Аплікантам слід надати дві рекомендації від колишніх викладачів і результати TOEFL або IELTS. У деяких випадках абітурієнтам призначається співбесіда. Для вступу на творчі спеціальності необхідно підготувати портфоліо.
 •  Для вступу до магістратури потрібно надати диплом бакалавра разом зі шкалою балів, мотиваційний лист, результати TOEFL ibt або IELTS, сертифікати GRE або GMAT в залежності від обраної спеціальності. У Прінстоні від вступників на магістерські програми також вимагають документальні докази наявності коштів, три рекомендації від викладачів академічного характеру і детальне резюме.Дедлайни подачі заявок і документів відрізняються від бакалаврських і залежать від спеціальності.

Гранти, стипендії та стажування Прінстонського університету
У Princeton University діє програма фінансової допомоги (Financial Aid Programme), в якій можуть брати участь всі бажаючі. Стипендії призначаються студентам, які не мають фінансових коштів для повної оплати навчання. Як правило, документи для участі в програмі допомоги подаються разом із заявкою на вступ під час приймальної кампанії. Щорічно фінансову допомогу у вигляді стипендії отримують більше 60% студентів. Іноді такі стипендії покривають до 95% від вартості навчання.

Прінстонський університет пропонує десятки інституційних грантів, присвячених різним областям науки. Вони розраховані як на студентів бакалаврату, так і на учнів магістратури і дослідників докторантури. ВНЗ має багатотисячні вкладеннями, які витрачаються на перспективні дослідження студентів і
співробітників ВНЗ.

 

Прінстон надає наступні джерела фінансування молодих фахівців:

 •  Стипендію Борен (Boren Scholarship) можуть отримати студенти бакалаврату, які ведуть свої дослідження в області безпеки.
 •  Учні, які люблять подорожі, можуть спробувати себе в програмі Лори Буш (Laura W. Bush Traveling Fellowship). Ця програма передбачає співпрацю вузів з фондом ЮНЕСКО, в ній можуть брати участь студенти різних спеціальностей у віці від 19 до 25 років. Програма передбачає поїздки в різні країни світу.
 •  Програма стажування Німецької служби академічних обмінів (DAAD Undergraduate Scholarship) надає студентам Прінстона можливість навчання протягом літа, семестру або року в магістратурі Німеччини і проведення досліджень в різних областях наук.
 •  Літні стипендії Мартіна А. Дейла (Martin A. Dale & Summer Award) призначені для другокурсників Прінстона, які хочуть проявити себе в тій чи іншій науковій галузі, для участі в програмі необхідно підготувати свій проект.
 •  Фонд декана університету (Dean's Fund for Scholarly Travel) надає фінансову допомогу студентам магістратури під час поїздок на конференції в різні країни світу.
 •  Стипендії Меллон Мейс (Mellon Mays Undergraduate Fellowship) надаються студентам бакалаврату з високими академічними показниками, вони допомагають покрити витрати на навчання в університеті.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!