University of the Pacific

University of the Pacific (Тихоокеаньський університет, UOP)  -  приватний та найстаріший університет штату Каліфорнія. Свою історію University of the Pacific веде з 1851 року - тоді було створено перший в Каліфорнії привілейований вищий навчальний заклад, що підготував за ці роки близько 60000 професіоналів в різних областях. Кампуси ВНЗ розташовані в трьох найбільших містах Північної Каліфорнії: Стоктоні, Сакраменто і Сан-Франциско.

Університет займає високі позиції в рейтингах національних ВНЗ: за версією The Economist and The Brookings Institution Pacific займає 3-е місце в Каліфорнії, в числі кращих американських університетів є володарем звання "Best Value" за версією US News & World Report and Princeton Review. За результатами досліджень Центру освіти і трудових ресурсів Джорджтаунського університету Pacific входить в топ-10 кращих ВНЗ, чиї випускники мають доходи вище прогнозованих - в середньому, більше 100000 дол на рік

Університет Pacific - це 9 шкіл і коледжів, основна частина яких знаходиться в Стоктоні - найстаріший Pacific коледж, консерваторія, школа освіти, бізнесу, обчислювальної техніки, міжнародних досліджень. Кампус в Сан-Франциско - це комплекс з навчальних приміщень, стоматологічних клінік, наукових лабораторій. У Сакраменто, який видання Newsweek віднесло до 10 кращих міст США, знаходиться Pacific McGeorge School of Law, який пропонує цікаві програми, що об'єднують право і політику, бізнес, охорону здоров'я, освіту і т.д.

На бакалавраті University of the Pacific діє понад 80 програм, що охоплюють різні галузі знань: історія, філософія, педагогіка, іноземні мови, політика, психологія, соціологія, музика, математика, бізнес, медицина і т.д. Сьогодні ВНЗ може запропонувати іноземним студентам десятки професій. Кращі студенти університету вже на останньому курсі отримують вигідні пропозиції від роботодавців, які готові їх працевлаштувати після отримання диплома. Найбільш затребувані напрямки в University of the Pacific на думку фахівців компанії STUDY PLUS:

 • фармакологія;
 • бізнес-адміністрування;
 • інженерні науки;
 • комп'ютерні технології;
 • міжнародні відносини;
 • мови;
 • кінознавство;
 • дизайн і ін.

На території студентського містечка розташовані три резиденції Grace Covell Hall, Southwest Hall, і Quad Buildings. Quad Buildings складається з декількох будівель, які знаходяться поруч один від одного. Grace Covell - найбільша резиденції в якій одночасно може проживати 350 студентів. Також є можливість проживання поза кампусом. У ВНЗ  працюють 199 клубів і співтовариств. Студенти можуть спробувати себе в графічному дизайні, стрільбі з лука, скелелазінні, кінематографі, ораторській майстерності та інших заняттях. На території університету розташовано декілька дослідних інститутів, центрів і клінік, які здійснюють наукову діяльність в самих різних областях: від бізнесу до лінгвістики, від стоматології до історії джазу.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!