Вища освіта у New York Film Academy

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному навчальному закладі:

Нью-Йоркська академія кіномистецтва (NYFA) відкрила свої двері в Кіноцентрі Роберта де Ніро, в районі Трайбека, Нью-Йорк, у 1992 році. Незабаром після цього школа переїхала з Трайбека в Манхеттен, в престижний район Юніон-Сквер, а також відкрила друге відділення в Голлівуді, Лос-Анджелес, на «Юніверсал Студіо». У процесі розширення був відкритий третій кампус в Абу-Дабі (ОАЕ), який став першою акредитованою кіношколою на Близькому Сході. Четвертий кампус кіноакадемії в 2007 р відкрився у Флоренції, Італія. 
В даний час відділення NYFA працюють в більш ніж 10 країнах світу, пропонуючи сучасні програми, висококваліфікованих викладачів і новітнє обладнання для зйомок і монтажу.
Щоліта кіноакадемія організовує літні табори для школярів 10-17 років в різних містах світу. Крім Нью-Йорка, Лос-Анджелеса ( «Юніверсал») і Орландо ( «Уолт Дісней Студіос»), можна записатися на курси, які проходять на кампусах престижних університетів - Гарварда, Єля, Прінстона, Каліфорнійського університету, Оксфорда, Кембриджа та ін.
 
Переваги навчального закладу
 
У легендарій New York Film Academy студенти з усього світу вчаться на кінорежисерів, кіноакторів, кіносценаристів, кінопродюсерів, кінооператорів, фотографів або дизайнерів відеоігор за 2 або 3 роки за унікальною американською методикою.
До послуг студентів - необхідне обладнання, монтажні майстерні, студії 3D-моделювання та навчальні класи. Устаткування в New York Film Academy - краще в усьому світі: ВНЗ впроваджує передові технології, які з'являються в індустрії (наприклад, камери Red і Epic Red, новітні камери Canon 5 і тд). Викладачі приділяють увагу і класичній техніці, наприклад, зйомці на плівку.
Програми New York Film Academy поєднують в собі все найкраще з різних навчальних програм, присвячених кіномистецтву. Академія максимально використовує досвід власних розробок і світові досягнення.
 
Розташування кампусів
 
§ Кампус в Нью Йорку представлений двома корпусами на Манхеттені: головний офіс на Парк Авеню з видом на Юніон Сквер Парк і філія, яка знаходитися в самому центрі Сохо, на Прінс Стріт і Бродвеї. Розташування корпусів Кіноакадемії дуже зручне, і Ви можете легко дістатися до них з будь-якої точки міста.
§ Кампус в Лос-Анджелесі розташований в самому серці кіноіндустрії - Студії Юніверсал. Закриті для туристів, ворота Юніверсал розкриті для учнів NYFA. У розпорядженні студентів великий вибір місць для зйомки фільму, як знімальні майданчики Студії, так і все місто, багате на чудові пейзажі.
 
Проживання на період програми студент може організувати самостійно, або звернутися за допомогою до Координатора Кіноакадемії.
 
Навчальні програми
 
§ Річні і дворічні дипломні програми
§ Бакалаврат
§ Магістратура
§ Короткострокові курси
§ Семінари
§ Літні програми
§ Канікулярні навчальні програми
§ Табори для дітей і підлітків (10-13 років і 14-17 років)
§ Курси англійської мови для кінематографії.
 
Необхідні для вступу вимоги до абітурієнта
 
Програми бакалаврату:
§ Нотаріально завірений переклад атестата про повну загальну середню освіту з додатком англійською мовою
§ Підтвердження рівня володіння англійською не нижче, ніж на середньому рівні (Intermediate)
§ Портфоліо творчих робіт, резюме із зазначенням проектів, в залежності від обраної програми.
 
Програми магістратури:
§ Нотаріально завірений переклад диплома бакалавра з додатком англійською мовою
§ Підтвердження рівня володіння англійською не нижче, ніж на середньому рівні (Intermediate)
§ Портфоліо творчих робіт, резюме із зазначенням проектів, в залежності від обраної програми.
§ Для вступу на річні і дворічні дипломні програми абітурієнт може пройти співбесіду з представником приймальної комісії по телефону або особисто.
 

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!