Вища освіта у Northwestern University

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному навчальному закладі:

Northwestern Universityодин з найбільших багатопрофільних вишів США з високою дослідницькою активністю. Університет відомий школами менеджменту, інженерії, бізнесу, журналістики, а також досягненнями в медицині, хімії та економіки.
Північно-Західний університет був заснований в 1851 році дев'ятьма юристами і бізнесменами. Одним із засновників вищого навчального закладу є Джон Еванс, пізніше в його честь назвали місто Еванстон. Університет був створений для
жителів великої території: резидентів сучасних штатів Огайо, Індіана, Іллінойс, Мічиган, Вісконсин і частини Міннесоти.

 

Переваги навчального закладу

 • Бібліотека Північно-Західного університету містить понад 5 мільйонів томів і близько 100 тисяч періодичних видань.
 • У 2014 році університет витратив $ 550 млн спонсорських коштів на дослідження. До кінця 2014 року ендаумент Північно-Західного університету склав $ 9,8 млрд. Це один з найбільших показників в Сполучених Штатах.
 • Бізнес-школа Northwestern University вважається однією з кращих в країні.
 • У Північно-Західному університеті нараховується 19 міжвишівських спортивних команд. Вони називаються Wildcats і входять в відому конференцію Великий десятки (Big Ten).
 • Університетські дослідження проходять в 1500 лабораторіях, багато з яких доступні і для студентів.
 • При медичній школі NU працює центр глобальної медицини, який веде перспективні дослідження в більш ніж двадцяти країнах світу.
 • Головний кампус університету в Еванстоні розтягнувся по березі гарного озера Мічиган, одного з північноамериканських Великих озер. Поруч знаходяться зупинки громадського транспорту, а сам кампус пронизаний велосипедними і пішохідними стежками. Чиказький кампус також примикає до озера.
 • В університеті організовані понад 250 клубів за інтересами.
 • У Northwestern University була заснована Премія Неммерса з двох дисциплін: математики та економіки. Вона була створена завдяки двом Неммерсам - Фредеріку і Ервіна. Брати заповідали навчальному закладу на ці цілі $ 14 млн. Премія вручається кожні два роки.

Факультети університету
Northwestern University складається з 11 основних шкіл, в одних ведеться викладання виключно для магістрів і аспірантів, в інших - для студентів бакалаврату та магістратури. Школи, в свою чергу, поділяються на факультети і спеціалізації. Найбільш популярними напрямками навчання серед студентів вишу є інженерія, комп'ютерні, соціальні науки, менеджмент, журналістика і бізнес.

Північно-Західний університет присуджує ступінь бакалавра за 124 спеціальностями, а також 145 магістерських та інших професійних ступенів.

Облаштування університету
Два університетських кампуси знаходяться на озері Мічиган: один - на 240 акрах в містечку Еванстон, а другий - на 25 акрах в Чикаго (штат Іллінойс). Ще один кампус знаходиться в столиці Катару - Досі.
В університетських містечках Еванстона знаходиться технологічний інститут, лабораторії наноматеріалів і молекулярної біології, обсерваторія Дірборн, музей мистецтв, концертний зал, бібліотеки і читальні зали. Недалеко від будівель вишу
розташувалися студентські кафе та ресторанчики, де учням Північно-Західного університету пропонуються обіди за пільговими тарифами.
На території чиказького кампуса знаходяться медична школа і лабораторії, лікарні та клініки, а також юридична школа. Тут же проходять курси програми МВА, вечірні та недільні курси для працюючих дорослих.
Невеликий катарський кампус Northwestern, який готує бакалаврів в галузі журналістики та комунікацій, має в своєму розпорядженні декілька будівель і спортивних комплексів.

Стипендії та гранти в університеті
Північно-Західний університет заохочує талановитих студентів різними стипендіями і грантами. За статистикою, 45% учнів вишу отримують фінансову допомогу.

У Northwestern University діє кілька схем матеріальної підтримки:

 • Стипендія Північно-Західного університету (Northwestern University Scholarship) присуджується на основі фінансових потреб студента, її розмір може складати від $ 250 до $ 40,000 в рік.
 • Стипендія "без кредиту і застави"  (No-Loan Pledge Scholarship) дозволяє закінчити виш без боргів за навчання. Розмір допомоги розраховується з урахуванням фінансових можливостей і потреб кожного студента. Сума варіюється від $ 300 до $ 9,500 на рік.
 • Стипендія засновників (Founders Scholarship) присуджується студентам з сімей із середнім рівнем доходу. Розглядаються академічні та дослідницькі досягнення учня, а також його громадська активність. Розмір премії в середньому становить $ 13,200. Стипендію Founders Scholarship можна отримувати протягом всього періоду навчання за умови відмінної академічної успішності. Крім того, студенти можуть брати участь в зовнішніх грантових і стипендіальних програмах (гранти Пелла, SEOG і т.д.).

Необхідні для вступу вимоги до абітурієнта
Приймальна комісія Northwestern University приймає рішення про зарахування після детального розгляду успішності заявника, результатів тестів, рекомендацій від викладачів і представлених есе.

 • Іноземні заявники повинні надати сертифікат / атестат про завершення курсу середньої школи і результати іспитів, які дозволили б вступити до університету в своїй країні, також знадобиться виписка оцінок.
 • Абітурієнту необхідно надати результати SAT Reasoning Test або American College Test з письмової частиною (ACT with writing). Середні бали складають: SAT Critical Reading - 670-750, SAT Math - 690-780, ACT Composite - 30-34.
 • Міжнародні претенденти повинні продемонструвати високий рівень володіння англійською мовою. Мінімум не встановлено, але відомі середні бали надійшли, які складають 277 для TOEFL computer-based і 111 для TOEFL internet-based.
 • Іноземні студенти повинні надати рекомендації від колишніх вчителів з офіційним перекладом.
 • Бажаючі вступити в музичну школу повинні пройти прослуховування.
 • Заява подається через форму Common Application на офіційному сайті університету, тут же заповнюється есе (Writing Supplement). За розгляд заявки доведеться заплатити, внесок становить $ 75, який в будь-якому випадку не повертається, навіть якщо заявнику прийшла відмова.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!