Montana State University (MSU)

Університет штату Монтана (ориг. назва - Montana State University) державний університет, який почав свою історію в 1893 році як сільськогосподарський коледж. Зараз в ньому навчається 15000 студентів, 5% з яких становлять іноземці. Отримавши статус університету, ВНЗ об'єднав 10 коледжів різної спеціалізації, в яких пропонується більше 150 програм бакалаврату та магістратури.

Основним напрямком університету залишається сільське господарство, а також бізнес, інженерія та архітектура. За даними фахівців компанії STUDY PLUS, це один з найкращих ВНЗ в США, який пропонує технічну освіту в сфері сільського господарства. Пропоновані професії затребувані на ринку праці в усьому світі. Одним з цікавих напрямків навчання в Montana State University є кінематографія, причому це єдиний ВНЗ в США, в якому можна отримати ступінь доктора в цій сфері.

На наукові дослідження, що проводяться в Університеті штату Монтана держава щорічно виділяє 100 мільйонів доларів.  ВНЗ також отримує престижні гранти та стипендії на свої розробки в сфері екології. Студентам надається можливість брати участь у наукових дослідженнях вже з першого курсу.  До складу університету входить 10 академічних центрів, на базі яких реалізуються наукові проекти.

Конкурс на вступ до Montana State University зазвичай не більше 2 осіб на місце і залежить від обраної спеціальності.  Проте, для українських абітурієнтів обов'язковою є підготовка на курсах протягом 2 семестрів. Таким чином відбувається адаптація студентів до вимог системи освіти США. Менеджери компанії STUDY PLUS нададуть докладні консультації про особливості вступу до Університету штату Монтана і підготують необхідні документи.

Невелике місто Бозмен з населенням близько 40000 отримало звання одного з найкомфортніших студентських міст.  Він славиться неповторною природою і цікавим культурним життям. Кампус Montana State University займає площу майже 500 гектарів.  Крім навчальних корпусів та студентських резиденцій, на території кампусу розташовані телестанція, Музей Скелястих гір з унікальною колекцією динозаврів і дослідні господарства.

Всього в 140 кілометрах від міста Бозмен розташований Єлловстонський національний парк, який є перлиною природи США.

Структура Montana State University

 • коледж сільського господарства;
 • коледж мистецтв і архітектури;
 • коледж бізнесу і підприємництва Джейка Джабс;
 • коледж освіти, здоров'я та людського розвитку;
 • інженерний коледж;
 • коледж літератури і науки;
 • коледж сестринської справи;
 • вища школа;
 • Галлатін-коледж.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ в США безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільної програми в США і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити шанси в кілька разів.
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в США: студентський гуртожиток, квартира або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в США, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!