Marshall University

Marshall University - другий за розмірами американський університет і один з найстаріших державних університетів у Західній Вірджинії. ВНЗ засновано в 1837 році та названо на честь представника Верховного суду США Дж. Маршалла. ВНЗ отримав статус коледжу в 1858 р. і статус університету в 1961 р. Головний корпус навчального закладу розташований в Хантінгтоні на території кампуса міського типу. Хантінгтон - затишне і спокійне місто у підніжжя гір Аппалачі біля річки Огайо. Магістратура Marshall University належить до ТОП-3 найкращих магістерських програм штату Західна Вірджинія.

На сьогодні в Marshall University навчається 13500 студентів з 48 штатів США і 56 країн світу. Університет популярний серед студентів через невеликі розміри груп, активній допомозі викладачів під час занять, і можливість отримати максимально інформативні консультації академічних співробітників в не в навчальний час. Крім академічних програм університет пропонує студентам дозвілля в 230 студентських організаціях, які дають можливість урізноманітнити студентське життя. 10 факультетів університету включають понад 50 інноваційних програм бакалаврату і 59 програм магістратури та докторантури, до яких відноситься ступінь доктора медицини, фармацевтичних наук та фізіотерапії.

Традиційно в університеті Marshall University найпрестижнішими спеціальностями є гуманітарні та біологічні науки. Крім цих напрямів розвиваються нові спеціальності: цифрова криміналістика, фармацевтика, фізіотерапія, і охорона здоров'я. Завдяки співпраці професійної школи Медицини Джон Едвардс з двома медичними центрами штату, університет Маршалла є лідером в області сільської охорони здоров'я регіону. Бюджет Marshall University, який виділяється на дослідження, становить понад 200 мільйонів доларів,

На базі університету був організований центр для міжнародних студентів, який готує іноземців до навчання в американському університеті на програмах бакалаврату та магістратури. Центр міжнародних програм INTO Marshall допомагає іноземним студентам здійснити перехід до навчання в США. Центр пропонує академічні підготовчі програми, курси англійської мови та підтримку студентам при вступі на пряму на програми бакалавра або магістратури, або на підготовчі курси. Фахівці компанії STUDY PLUS сприятимуть в гарантованому зарахуванні на підготовчі курси на обраний факультет Marshall University.

Студентам Marshall University надається 10 багатоквартирних студентських резиденцій. У квартирах від 4 до 8 кімнат. Кімнати розраховані на 1-2 чоловік. Кожна будівля резиденції обладнано міні-кухнею, залами відпочинку та робочими зонами. У кімнатах є кондиціонери, кабельне телебачення, високошвидкісний інтернет і власна ванна кімната.

Найпопулярніші факультети Marshall University:

 • економіка та бізнес;
 • інженерія;
 • географія;
 • педагогіка.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!