Lynn University

Lynn University - приватний некомерційний вищий навчальний заклад в США, який був офіційно заснований в 1962 році меценатом Юджином Лінном. Головний корпус навчального закладу розташований в Бока-Ратон на території кампуса міського типу. Університет відзначений виданням U.S. News & World Report's 2008 року «America's Best Colleges» як перший серед університетів, розташованих на півдні США, за кількістю іноземних студентів, які здобувають ступінь магістра.

Університет розташований в популярному курортному місті Бока-Ратон, на південно-східному узбережжі американського штату Флорида, округ Палм Біч. Це місто парків і пляжів, один з найбільш респектабельних міст округу. Тут є всі умови для прекрасного відпочинку на океанському узбережжі. На території університету розташовується п'ять резиденцій для студентів. В університеті всього 2549 студентів з 40 штатів і 84 країн, 24% студентів - іноземці. В Lynn University існує більше 30 студентських організацій і спортивних клубів, де проходять численні спортивні змагання, є бібліотека, яка налічує понад 240000 різних видань, на всій території кампусу є Інтернет (Wi-Fi).

Lynn University пропонує програму бакалаврату та магістратури. Основний навчальний план ВНЗ, «Діалоги навчання», був визнаний Inside Higher Education як приклад того, як коледжі та університети можуть підвищити строгість своїх академічних пропозицій і поліпшити всебічну освіту своїх студентів.

Коледжі та школи Lynn University:

 • Коледж мистецтв і наук;
 • Коледж бізнесу і менеджменту;
 • Коледж аеронавтики;
 • Педагогічний коледж;
 • Коледж комунікації та дизайну;
 • Музична консерваторія.

Заснована в 1992 році як музичний підрозділ консерваторії Харіда, Музична консерваторія стала частиною Університету Лінн в січні 1999 року. Консерваторія представляє понад 50 вистав на рік. Філармонічним оркестром керує Гільєрмо Фігероа. Коледж аеронавтики сертифікований Федеральним управлінням цивільної авіації в якості авіаційного навчального центру.

Університет має в розпорядженні власну бібліотеку. Навчальний заклад дає можливість студентам проживати на території кампуса. На території кампуса курсують невеликі автобуси Lynn shuttle, які безкоштовно довозять студентів не тільки до будь-якої точки кампусу, але і до торгового центру, аеропорту Boca Raton, пляжу. Транспортні автостоянки розташовуються так само на території кампуса і знаходяться у вільному доступі студентів.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!