LIM College

Коледж ЛІМ (ориг. назва - LIM College) - це елітний навчальний заклад, який знаходиться в самому серці Манхеттена і готує фахівців для індустрії моди. Коледж було створено в 1939 році і він є одним з найпрестижніших навчальних закладів такого профілю в світі. Загальна кількість студентів - не більше 1500 чоловік, при цьому іноземці становлять 25%.

У коледжі панує сімейна атмосфера, студенти та викладачі представляють єдине співтовариство захоплених своєю справою людей. За даними фахівців компанії STUDY PLUS, навички, які отримують студенти під час навчання в LIM College, дозволяють їм будувати успішну кар'єру і в повній мірі реалізувати свій творчий хист. Місією коледжу є навчити студентів креативності, лідерським якостям, вмінню приймати рішення і адаптуватися до швидких змін у світі моди та індустрії краси.

При такому ставленні не дивно, що відсоток працевлаштування випускників виключно високий. Серед постійних роботодавців понад 500 великих компаній. Розташування ВНЗ в діловому районі Манхеттена дає можливість також зав'язати цінні зв'язки для блискучої кар'єри ще на етапі навчання і практики. Студенти, які показали високу успішність в процесі навчання можуть розраховувати на отримання стипендій. Менеджери компанії STUDY PLUS нададуть докладні консультації про стипендіальні програми та особливості вступу до LIM College.

У структурі ЛІМ коледжу 4 навчальні корпуси і гуртожиток, який розташовано в тому ж районі міста. Для студентів створені комфортні умови проживання в двомісних номерах зі всіма зручностями. У пішої доступності знаходяться магазини, кафе, ресторани. Студенти мають всі можливості для цікавого культурного життя і розваг.

Факультети в LIM College:

 • мистецтво і комунікація;
 • практична освіта і кар'єрний менеджмент;
 • бізнес в сфері моди;
 • маркетинг і менеджмент;
 • математика, фінанси і технології;
 • візуальний марчендайзинг.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ в США безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільної програми в США і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити шанси в кілька разів.
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в США: студентський гуртожиток, квартира або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в США, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!