Вища освіта у Johns Hopkins University

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у приватному дослідницькому університеты, заснованному самим Джонсом Хопкінсом в місті Балтимор, штат Меріленд, США. Філії університету розташовані також в Нанкіні (Китай) і в Болоньї (Італія).

У 2013 році університет Джонса Хопкінса зайняв 17-е місце в Академічному рейтингу університетів світу 15-е місце в рейтингу THE, 11-е місце в рейтингу CSIS R & D найбільших підрядників військових замовлень (і 7-е місце в 2014 р), з ним пов'язана наукова і дослідницька діяльність 36 лауреатів Нобелівської премії, які працювали тут в різний час, університет Хопкінса один з найбільш цитованих в світі.

Переваги навчального закладу
Близько 80 відсотків студентів Johns Hopkins University проводять незалежні дослідження, часто у співпраці з провідними вченими.
Кампуси університету Джона Хопкінса розташовані в мальовничих місцях, поруч з парками і зеленими зонами, деякі навчальні будівлі є пам'ятками архітектури. Часто навчальний простір стає майданчиком для зйомок фільмів. Наприклад, фільм «Соціальна мережа» (The Social Network) був знятий на кампусі Хоумвуд (Homewood campus).
Бібліотека Джорджа Пібоді (George Peabody Library), що відкрила свої двері ще в 1878 році, вважається однією з найкрасивіших і витончених бібліотек світу. Тут міститься безліч рідкісних книг XVIII-початку XX століть.
Заняття ведуться в невеликих групах по 15 осіб.
Дослідницька клініка Джонса Хопкінса вважається однією з кращих в світі. Тут проводяться біомедичні дослідження. У стінах лікарні зародилися такі спеціалізації, як нейрохірургія і кардіохірургія.
За рівнем витрат на медичні та інженерні дослідження Університет Джонса Хопкінса займає перше місце в світі.

Розташування кампусів
У США у JHU три кампуса: основний, Homewood Campus, розташований на півночі Балтімора, другий - на сході міста, ще один розташовується в діловому районі і один в окрузі Вашингтон.
Homewood спроектований за традиційною схемою - з навчальними корпусами і гуртожитками з червоної цегли, оточеними парковою територією. Дістатися звідси до Балтімора або до узбережжя можна, крім іншого, на університетському автобусі-шатлі. Більшість бакалаврів першого року навчання потрапляють саме сюди. На території кампусу Homewood розміщені Krieger School of Arts and Sciences, Whiting School of Engineering, School of Education і Carey Business School. Другий кампус, на Сході Балтімора, поруч з госпіталем Johns Hopkins, відведений відділенням, пов'язаних з медициною і охороною здоров'я. Найстарша в США консерваторія Peabody School of Music розташована в центрі міста. В окрузі Вашингтон знаходиться Paul H. Nitze School of Advanced International Studies.
Найбільшою популярністю, проте, користується Shriver Hall, побудований в 1939 році. Гроші на будівництво в своєму заповіті залишив університету його випускник, юрист Альфред Дженкінс Шрівер. Дарувальник побажав, щоб стіни будівлі були розписані зображеннями випуску 1891 року, в якому був і сам Шрівер. У числі іншого в розпису повинні були бути присутніми відділення філософії та медицини, перша порада піклувальників університету і госпіталю Джонса Хопкінса, кліпери Балтімора, десять місцевих меценатів, і «десять найвідоміших красунь Балтімора», імена яких в заповіті Шривер обговорив окремо. Представникам університету довелося прийняти всі умови, включаючи останню, оскільки інакше університет грошей позбавлявся.
Іншу будівлю, Remsen Hall, названо в честь другого президента університету, хіміка Айри Ремсі. Його прах, власне, як і раніше знаходиться в стінах будівлі, прихований за пам'ятною плитою. Ремсен був одним із співавторів відкриття сахарину, а під час перебування на посаді президента заснував тут інженерний факультет.
Найстаршою діючою навчальною будівлею є Gilman Hall. Центральну його частину займає цілодобовий читальний зал - The Hutzler Reading Room - обладнаний кава-машинами. Крім чисто функціональних зручностей, зал славен унікальними старовинними вітражами на вікнах. У 2006 році Gilman Hall було закрито на реконструкцію і знову відкрився в 2010. Реконструкція обійшлася в 73 мільйони доларів США, але в результаті внутрішній простір було повністю переосмислено без шкоди для історичної цінності будівлі: всередині з'явився великий атріум з природним освітленням, а в інтер'єр додали конструкцій з нержавіючої сталі.

Стипендії та гранти
Всім студентам, які потребують фінансової допомоги, надається грошова стипендія (financial aid), яка розраховується індивідуально на основі представлених документів.
В Університеті Джонса Хопкінса реалізується стипендіальна програма Вудро Вільсона - Woodrow Wilson National Fellowship: стипендія може становити до 10 тисяч доларів США в рік. Вона надається за дослідження і проекти.
Стипендії для іноземних студентів Джона Хопкінса - Johns Hopkins International Student Scholarships видаються за високі академічні досягнення, також враховується потреба студента в фінансових коштах.
Стипендії Ходстон Траст - The Hodson Trust Scholarship присуджуються на основі наукових і особистих досягнень. Розмір стипендії становить до 23 тисяч доларів на рік. При високих академічних показниках стипендія подовжується на всі 4 роки навчання на бакалавраті.
Стипендіальна програма Чарльза Вестгейта в галузі інженерії - Charles R. Westgate Scholarship in Engineering видається за академічні та особисті досягнення, студент повинен проявити інтерес до інженерії та досліджень.

Проживання для студентів
Студентам надається на вибір дві опції: зняти кімнату в гуртожитку на території університету або скористатися університетської базою даних, щоб знайти собі власну квартиру в прилеглих районах. Але за правилами університету перші два роки бакалаври зобов'язані жити або в гуртожитку, або вдома, з батьком або опікуном. Магістри скористатися гуртожитками не можуть.
Всього є дев'ять гуртожитків, розташованих як на території кампуса (наприклад, Homewood House), так і в окрузі. Багато з них - будівлі старої споруди. Остаточне рішення щодо розподілу кімнат виносить університетський Housing Office, але якщо пощастить, можна потрапити, наприклад, в Wolman Hall, раніше відомий як Cambridge Arms Apartments - свого часу тут жив Френсіс Скотт Фіцджеральд з дружиною Зельдою.

Необхідні для вступу вимоги до абітурієнта
Всі абітурієнти, для яких англійська не є рідною, незалежно від громадянства, в обов'язковому порядку повинні здати мовний тест TOEFL. Здавати тест необов'язково тільки для тих, хто в секції Critical Reasoning іспиту SAT набирає 670 балів або більше. Очікувані результати мовних тестів: 7 балів для IELTS і 600 для TOEFL.
Також будуть потрібні характеристики і оцінки з навчального закладу, що підтверджують підготовку, відповідну 9, 10 і 11 класам в американській системі, завірені спеціальним агентством, і будь-які дипломи або сертифікати, що підтверджують професійні, академічні та особисті успіхи абітурієнта.
Обов'язковою умовою є тести SAT Reasoning (університет рекомендує подавати результати із трьох предметів) або ACT з опцією Writing, а також два есе на загальні теми - питання до них будуть в анкеті на вступ.,

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!