High Point University (HPU)

Університет Хай-Пойнт (ориг. назва - High Point University) - невеликий приватний університет, який почав свою історію в 1924 році як коледж, а в 1991 році отримав свою нинішню назву і статус, в результаті об'єднання кількох коледжів. ВНЗ фінансується і управляється Об'єднаної методистської церквою, однак релігійна приналежність не є необхідною умовою для вступу. В університеті навчається 4500 осіб, 5% з яких становлять іноземці.

За своїм складом університет складається з Коледжу культури і науки і шести шкіл, остання з яких - школа фармацевтики була відкрита в 2017 році. Для студентів доступні більше 100 програм. За даними фахівців компанії STUDY PLUS, найбільш затребуваними є спеціальності в сфері менеджменту, фінансів та управління, дизайну, міжнародного бізнесу та підприємництва.

Отримуючи потужні інвестиції від своїх спонсорів High Point University постійно вдосконалює свою матеріально-технічну базу. Для студентів доступні сучасні лабораторії і майстерні, телевізійні і звукозаписні студії, театральний зал.

Велика увага приділяється отриманню студентами практичних навичок і контактів з майбутніми роботодавцями ще на етапі практики. Здібні студенти можуть розраховувати на гранти і стипендії. Про умови стипендіальної програми і особливості вступу до Університету Хай-Пойнт менеджери компанії STUDY PLUS нададуть докладні консультації.

Умови, створені для студентів в кампусі High Point University, розташованому в невеликому місті на північному сході США, вважаються серед найбільш комфортних серед американських ВНЗ. На його території в 37 гектарів, крім навчальних корпусів та гуртожитків передбачені кафе, магазини, кінотеатр, оздоровчий центр, а також розкішна паркова зона.

Структура High Point University:

 • коледж культури і науки;
 • школа бізнесу Філліпса;
 • школа комунікації Кубейна;
 • школа мистецтва і дизайну;
 • школа здоров'я;
 • школа освіти;
 • школа фармацевтики.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ в США безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільної програми в США і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити шанси в кілька разів.
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в США: студентський гуртожиток, квартира або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в США, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!