Вища освіта у Harvard University

Найвідоміший, найстаріший, найбагатший і найпрестижніший американський університет, Гарвард входить в Лігу Плюща і сниться уві сні з дитинства всім кар'єристам. Диплом Гарварду - це пропуск у вищий світ і еліту практично в будь-якій області.

Гарвардський університет був заснований в 1636 році, через всього 16 років після появи перших англійських колоністів на американській землі. Гарвард - це найстаріший вищий навчальний заклад США. Утворений вуз був за зразком англійських університетів, де основними предметами були філософські дисципліни. У перші роки в Гарвардському коледжі був всього один викладач і дев'ять студентів. Вивчалися, в основному, біблійні тексти, мови, перш за все, латинь, і математика. На початку XIX століття в Гарварді стали викладати юриспруденцію і медицину. Гарвард перетворився на великий університет з багатою академічної та наукової базою.
Свою назву університет отримав на честь свого першого благодійника Джона Гарварда, який заповідав коледжу свою бібліотеку і половину маєтку. Сьогодні пам'ятник Джону Гарварду прикрашає кампус університету, а студенти вірять, що якщо потерти його черевик, то всі іспити будуть здані на "відмінно".

Чому варто вибрати Harvard University?

• Головний кампус Гарвардського університету розташувався на 85 гектарах землі. Тут знаходяться навчальні корпуси, бібліотеки, спортивні установи, а також гуртожитки для учнів першого курсу. Решта студентські резиденції знаходяться неподалік, на мальовничому узбережжі річки Чарльз.
• Студенти з хорошою успішністю або іншими досягненнями живуть в спеціальних будинках, названих на честь президентів країни, університету або великих вчених.
• Гарвардська школа бізнесу і Гарвардський стадіон знаходяться в бостонському районі під назвою Аллстон на 145 гектарах.
• Гарвард володіє найбільшим ендаумент (фінансові пожертви) в світі. Його розмір у 2013 році склав $ 32,3 млрд. Крім того, в порівнянні з іншими престижними вузами, саме випускники Гарварду частіше стають мільярдерами.
• Бібліотека Harvard University - найбільша академічна бібліотека США.
• Гарвардський університет в своєму розпорядженні кілька власними музеями з багатющими колекціями. Художній музей включає в себе музей Фогга, Музей Буша-Райзінгера, Музей Саклера з зборами робіт імпресіоністів, прерафаелітів, експресіоністів, а також з колекціями творів мистецтв Сходу.
• Гарвардський музей природної історії включає Мінералогічний музей, Музей порівняльної зоології, Ботанічний музей. Тут також працює Центр образотворчих мистецтв, побудований за проектом архітектора Ле Корбюзьє, Музей археології та етнології, Музей семітської культури.

Програми

Гарвард - багатопрофільний університет, де можна вивчати будь-які науки. Крім того, це один з найбільших і добре оснащених дослідних центрів, який пишається своїми досягненнями, особливо в галузі медицини. Спеціалізації в області медицини є також одними з найпопулярніших, поряд з юриспруденцією, менеджментом та політологією. У Гарварді можна отримати ступінь бакалавра, магістра та доктора наук (PhD), а також диплом MBA.
Число учнів: Всього в Гарварді близько 21 тис. Студентів. З них приблизно шість з половиною тисяч вчиться в бакалавраті.

Структура університету

Гарвард складається з декількох професійних шкіл і факультетів.
Факультет мистецтв та наук (Faculty of Arts and Sciences) є найбільшим підрозділом Гарварда. Він включає Гарвардський коледж, де навчаються студенти бакалаврату, а також Вищу школу наук мистецтв і наук, де пропонуються програми магістратури та аспірантури .. У складі факультету також Відділення інженерних і прикладних наук (School of Engineering and Applied Sciences), Відділення додаткової освіти (Harvard Division of Continuing Education), де проводяться короткострокові програми без отримання ступеня, і Літня школа (Harvard Summer School).
Медичний факультет (Faculty of Medicine), що складається зі шкіл медицини (Medical School) і стоматології (Harvard School of Dental Medicine). Медичний факультет є одним з найпрестижніших в Гарварді.
Школа охорони здоров'я (Harvard School of Public Health) пропонує магістерські програми та аспірантуру для тих, хто хоче займатися наукою і законодавством в сфері охорони здоров'я.
Школа богослов'я (Harvard Divinity School) є одним з найстаріших підрозділів Гарварду. Тут вивчають релігію і теологію.
Вища школа дизайну (Graduate School of Design) пропонує програми магістратури та аспірантури зі спеціалізацією "Архітектура", "Ландшафтний дизайн" та "Урбаністика".
Вища школа педагогічних наук (Harvard Graduate School of Education) присуджує магістерські і докторські ступені. Серед можливих спеціалізацій - "Мистецтво в навчанні", "Менеджмент в сфері освіти", "Розвиток людини і психологія".
Школа держуправління ім. Джона Ф. Кеннеді (John F. Kennedy School of Government) готує майбутніх державних і громадських діячів.
Юридична школа (Harvard Law School) - дуже престижне і дороге підрозділ університету.
Гарвардська бізнес-школа (Harvard Business School) - школа менеджменту, в якій можна отримати ступінь MBA, а також PhD по бізнесу. Кампус бізнес-школи знаходиться в Бостоні.
Інститут перспективних досліджень імені Редкліфф (Radcliffe Institute for Advanced Studies) займається проектами на стику мистецтва, гуманітарних, природничих і соціальних наук
У структуру Гарварда входить також бібліотека, найбільше академічне книгосховище в США, а також кілька музеїв, ботанічний сад і навіть власний ліс, який використовують як піддослідних лабораторію студенти-біологи.

Стипендії

Для іноземців, що надходять в бізнес-школу, є можливість отримувати стипендію, але варіантів не дуже багато. Часто розподіл стипендій залежить від країни походження студента, тому заздалегідь уточніть, які існують можливості.

Умови вступу

Процес вступу до Harvard University відрізняється від стандартних вимог інших вузів. Абітурієнту необхідно сплатити вступний внесок у розмірі $ 75, надати результати успішно зданого тесту SAT або ACT. Крім того, будуть потрібні результати двох предметних тестів SAT. Також абітурієнту необхідно перевести шкільний атестат, надати шкільні оцінки і загальний бал за останні півроку. Серед обов'язкових документів значаться дві рекомендації від вчителів.
В Harvard University приймають з 17 років. Приймальна комісія звертає увагу не тільки на хороші оцінки, а й на лідерські якості, громадську активність і участь у волонтерських проектах.

Вимоги для вступу до Гарварду:
• Заявка на сайті університету
• Вік: від 17 років
• Особисті досягнення (перемоги в предметних олімпіадах, спортивних змаганнях, волонтерська і громадська діяльність)
• Високий бал GPA атестата
• Результати тестів SAT (2070-2350) або ACT (31-34)
• 2 предметних тесту SAT (Subject Tests)
• Аплікаційний збір: 75 $
• Звіт і транскрипт зі школи
• 2 Рекомендації від вчителів
• Проміжний звіт школи
• Річний звіт школи
• Диплом бакалавра для вступників до магістратури

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!