Full Sail University

Full Sail University -  приватний університет в США розташований в місті Вінтер Парк, штат Флорида, який  почав своє існування в 1979 році в місті Дейтон, штат Огайо, як тренінг по звукозапису. Після того, як програма набрала популярності, університет Фул Сейл переїхав до теперішнього місця розташування. ВНЗ спеціалізується на наданні освітніх послуг у сфері розваг, ЗМІ, мистецтв і технологій. Нещодавно університет отримав нагороду компанії Apple «Новатори в сфері освіти», а також був визнаний одним з кращих університетів дизайну в країні. Випускники домагаються успіху в таких компаніях, як Disney, MTV, Pixar і Universal Studios, а також є лауреатами премій «Оскар» і «Греммі».

Full Sail University займає територію в 210 акрів. На кампусі університету розташовані 110 студій і лабораторій, навчаються понад 15000 студентів. Університет пропонує 78 професійних програм, які дають можливість отримати асоціативну ступінь, диплом бакалавра або магістра. На щорічній премії Grammy Awards у 2018 році 41 випускник університету Full Sail був згаданий в роботі над 50 релізами в 37 номінаціях; на премії Academy Awards 2018 року - понад 155 випускників університету працювали над створенням 30 номінованих на премію фільмів в 22 категоріях

Full Sail University пропонує такі напрямами підготовки (спеціальності):

 • мистецтво і дизайн;
 • бізнес;
 • кіно і телебачення;
 • комп'ютерні ігри;
 • медіа і комунікації;
 • музика і звукозапис;
 • спорт;
 • технології.

Кожна зі спеціальностей включає тільки професійну підготовку, теорію і практику. У програму не включені предмети загальноосвітнього циклу, тому, більшість програм рівня бакалаврат студенти можуть пройти за 2,5 або 3 роки. Вступити до університету Full Sail University студенти можуть після школи, без додаткового року підготовки, найголовніше - необхідно надати тест з англійської мови та портфоліо. Обов'язковою частиною вступного процесу є інтерв'ю, яке проходить по скайпу. Фахівці компанії STUDY PLUS допоможуть обрати оптимальну стратегію підготовки для гарантованого зарахування в Full Sail University.

Від сучасного кампусу університету менш ніж за годину можна дістатися до центру Орландо, його всесвітньо відомих парків і пам'яток. Поруч з кампусом також знаходяться пляжі східного узбережжя і природні парки. Серед додаткових можливостей - ігрова студія, бібліотека з комп'ютерами Apple Mac, центр цифрового мистецтва і кіностудія. У студентів ВНЗ є можливість проживати як в резиденціях на кампусі так і поза його межами. Підбір житла, який повністю  відповідає Вашим вимогам, допоможуть зробити менеджери компанії STUDY PLUS.


Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!