Florida International University

Florida International University FIU - перший і на даний момент єдиний державний дослідницький університет в Маямі. У 2017 році впливовий рейтинг UT Dallas Research Rankings вніс бізнес-коледж FIU в список 100 кращих шкіл по даному напрямку в Північній Америці. Програми коледжу користуються великою популярністю серед студентів з різних країн. FIU управляє першої океанічною лабораторією в світі, яка розташовується на глибині 63 фути під водою. За даними Forbes, в 2015 році FIU з'явився в списку кращих американських роботодавців.

ВНЗ є другим за величиною у Флориді і шостим в США. В даний час в ньому навчаються 54000 студентів, серед них 2500 іноземних студентів з 142 країн. Florida International University пропонує програми навчання, які діляться на 23 факультети. Найбільші юридичний, медичний, міжнародних та соціальних наук. Всього навчальних курсів 200, з них бакалаврських програм понад 60, магістерських понад 80. Студенти мають можливість пройти стажування як в межах кампуса так і в місті. Багато круїзних лайнерів, авіакомпаній, готелів, ресторанів, туристичних агентств сприяють цьому. По працевлаштуванні в сфері туризму FIU займає лідируючі позиції в США.

Для підготовки іноземних студентів до вступу в університет з інтенсивним вивченням англійської мови фахівці компанії STUDY PLUS рекомендують Pre-Sessional English. Тривалість курсу варіюється в залежності від вихідного рівня знань студента. Курс розрахований на тих, чиї знання англійської недостатні для вступу.  Florida International University надає проживання в гуртожитках на території двох кампусів університету, які повністю обладнані для комфортного проведення часу. На території гуртожитків знаходяться мебльовані кімнати, басейн та навчальний простір на кожному поверсі.

FIU складається з наступних факультетів:

 • коледж архітектури та мистецтва;
 • школа музики;
 • школа міжнародних відносин;
 • коледж бізнес-адміністрування;
 • педагогічний коледж;
 • школа комп'ютерних і інформаційних наук;
 • колледж права;
 • школа журналістики.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!