Florida Atlantic University FAU

Florida Atlantic University FAU - державний вищий навчальний заклад в США, був заснований в 1961 році. Це один з найбільших дослідницьких університетів США. Він розташувався в невеликому місті Бока-Ратон південного курортного штату Флорида. Університетські кампуси знаходяться прямо на березі Атлантичного океану, на 160-кілометровій береговій лінії знаменитих на весь світ флоридських пляжів.

FAU - це один з кращих американських дослідницьких університетів. Більше половини студентів, які навчаються в цьому ВНЗ, є іноземцями. Університет характеризується своїм інноваційним підходом до викладання академічних предметів. Науково-дослідницька програма навчання університету була визнана Фондом Карнегі однією з кращих в США. На базі FAU діють два дослідних американських центри: центр досліджень в галузі біомедицини та морської біотехнології, а також центр дослідження в області океанології.

FAU отримав понад 33 млн дол в якості грантів і стипендій на наукові дослідження та являється одним з трьох американських університетів, які співпрацюють з NASA. ВНЗ пропонує понад 180 програм бакалаврату та магістратури.

 Програма підготовки на бакалаврат триває 1 рік. Протягом цього часу студенти посилено вивчають академічну англійську мову і спеціалізовані предмети. Успішне складання підсумкового іспиту програми дозволяє вступити відразу на другий курс університету. Програма підготовки проводиться за п'ятьма напрямками: бізнес, інженерія та IT-технології, наука, дизайн і суспільствознавство, гуманітарні науки.

Програма підготовки до магістратури. Програма підготовки на магістратуру як правило триває півроку. Навчатися за нею можуть студенти, які вже мають диплом бакалавра. Програма підготовки ведеться за п'ятьма напрямками: бізнес, економіка, інженерія, IT-технології, наука.

Студенти проживають в студентських гуртожитках. У кімнатах є WiFi та стандартне кабельне телебачення. У всіх резиденціях є навчальні кабінети, зали відпочинку, кухні, пральня та торгові автомати. Фахівці компанії STUDY PLUS допоможуть підібрати оптимальний варіант для проживання в Бока-Ратон. Всього 20 хвилин пішої прогулянки відокремлюють кампус від прибережної лінії - багато учнів у вільний час люблять займатися водними видами спорту, засмагати та купатися: середньорічна температура тут становить 26-28 градусів за Цельсієм, а погода практично завжди сонячна.


Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

  • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
  • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
  • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
  • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
  • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
  • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
  • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!