Вища освіта у Cornell University

Корнельский університет заснований в 1865 році бізнесменом Езрою Корнеллом. Кампус університету розташований в невеликому містечку Ітака, штат Нью-Йорк. Корнельский університет є приватним ВНЗ і входить до вісімки навчальних закладів Ліги Плюща.
 
Засновник університету Езра Корнелл у свій час працював з Семюелом Морзе - винахідником знаменитої абетки. Більшу частину своєї зарплати Корнелл брав акціями, завдяки чому став великим акціонером компанії Western Union. Успіх телеграфу дозволив йому заробити гроші, які пізніше він вклав в будівництво університету.
Ще з давніх-давен девізом університету є «I would found an institution where any person can find instruction in any study», який досить точно відображає специфіку університету - фундаментальний підхід до навчання студентів, в якому однаковий час приділяється постулатам і новітнім дослідженням, вивченню теорії і проведення практики .
 
Переваги навчального закладу
 
Внутрішня система Корнельського університету відрізняється досить сильною децентралізацією - кожен коледж має широку автономію в своїх діях, політиці і розробці навчальних програм. Цю систему пізніше запозичив ряд інших відомих університетів - Стенфордський університет, Університет Сіднея, Університет Бірнінгема.
Як і всі члени Ліги Плюща, Корнельський університет є одним з провідних університетів США і всього світу. За його тривалу історію в лабораторіях університету проведено безліч відкриттів (не далі, як в 2014 році вчений Корнельського університету отримав Нобелівську премію з хімії за створення надчутливого мікроскопа), а спонсорування здійснюється не тільки за рахунок приватного забезпечення, але і державних грантів.
 
Проживання для студентів
  • § Університет пропонує розміщення студентам в кампусі вартістю від 7,500 до 9000 $ в рік. Вартість залежить від виду розміщення - окрема кімната, кімната для двох або трьох мешканців. За окрему надбавку можливе розміщення в «зелених» будинках, інтернаціональних приміщеннях, музичних будинках.
  • § Як правило, студенти розселяються відповідно до курсу (першокурсники завжди живуть окремо, а старшокурсники поділяють спільні кімнати зі студентами по обміну). До того ж, особливо великі студентські організації мають окремі будівлі, в яких розміщуються їх члени.
  • § Розміщення поза кампуса обійдеться набагато дешевше - від 3,500 до 7000 $. Всі приміщення для розміщення розділені для бакалаврів і студентів-магістрів, аспірантів і професорів.
  • § Система харчування входить в 10-ку кращих по всьому США. Вартість обідніх абонементів на рік починається від 950 $. Студенти можуть вибрати вегетаріанське, веганське, дієтичне меню в залежності від їх переваг.

Необхідні для вступу вимоги до абітурієнта

  • § Корнелльський університет висуває вимоги до знання англійської мови - мінімальний бал за IELTS 7.0, за TOEFL 100 для вступу на програму бакалавра. Для магістратури університет не вказує загального мінімального бала, але звертає увагу на мінімальний бал по секціях TOEFL - Writing: 20; Listening: 15; Reading: 20; Speaking: 22. Результати тесту повинні бути відправлені в університет до того, як відправлений основний пакет документів.
  • § Для вступу в Корнельський університет необхідно здати базові тести SAT або GRE відповідно до програми, на яку Ви подаєте документи. Для вступу на програми MBA потрібно здача GMAT. Мінімальний бал за тести GMAT і SAT не вказано, але наведена статистика - в основному до університету вступають ті, хто здав тести з результатом понад 90%. Що стосується результатів GRE, мінімальний бал становить 740. Результати тесту повинні бути відправлені в університет до того, як відправлений основний пакет документів

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!