Вища освіта у Columbia University

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному навчальному закладі:

Колумбійський університет 
Навчальний заклад був заснований в 1754 році як Кінгс-коледж. Першим будинком коледжу стала церква Трійці, розташована в Нижньому Манхеттені (Trinity Church), а число перших студентів не перевищувало і 8-ми чоловік. На медичному відділенні коледжу в 1767 році вперше було присвоєно ступінь доктора медицини MD (Doctor of Medicine). З найперших років існування коледж впливав на політичне та громадське життя США: тут навчалися і викладали відомі люди, в тому числі кілька батьків-засновників Сполучених Штатів.
 
У 1784 році коледж став іменуватися Колумбійським. Навчальний заклад кілька разів переїжджав до різних будівель в межах Манхеттена. Статус університету коледж отримав в 1912 році. Разом з досягненнями в медицині, прикладних і природничих науках, впродовж кількох десятиліть у ВНЗ успішно реалізуються програми гуманітарних і творчих спеціальностей. Будуються будівлі кампусу, бібліотеки, університетські клініки. У 1912 році в стінах Колумбійського університету за заповітом Джозефа Пулітцера була заснована Школа журналістики, де донині вручається відома премія імені публіциста.
 
Студенти Колумбійського університету завжди відрізнялися твердою політичною позицією і участю в громадському житті країни. В кінці 60-х років минулого століття у ВНЗ пройшли серйозні антивоєнні заворушення - студенти протестували проти дій у В'єтнамі. Хвилювання переросли в студентський бунт. Протести тривали кілька місяців, а наступні пару років виявилися найбільш кризовими для університету. В кінці 70-х і початку 80-х років учні знову висловили своє невдоволення протестами: студенти визнали недоречними інвестиції в ПАР через політику расової сегрегації.
 
Переваги навчального закладу
  • § У Колумбійському університеті організовані понад 250 студентських громад за інтересами (спортивні клуби, студентські братства, акторські гуртки та інше). Студенти ВНЗ мають можливість відвідувати позакласні академічні заходи, мовні курси, творчі гуртки абсолютно безкоштовно.
  • § Понад 95% випускників ВНЗ знаходять високооплачувану роботу протягом 6 місяців після випуску.
  • § В Columbia University можна не поспішати з вибором спеціальності. Студент протягом декількох семестрів може відвідувати предмети за вибором, а потім остаточно вирішити, яка спеціальність йому підходить більше.
  • § ВНЗ знаходиться в самому серці Нью-Йорка, в престижному районі міста - Манхеттені, де зосереджені сотні і тисячі модних магазинів, фінансових організацій, банків і офісів відомих фірм.
  • § Кожному студенту Columbia University гарантується проживання на кампусі протягом всього терміну навчання.
  • § Колумбійський університет пишається своїми видатними випускниками, в числі яких три президенти США (Теодор Рузвельт, Франклін Д. Рузвельт і Барак Обама), 94 Нобелівських лауреата, понад 100 володарів Пулітцерівської премії і 20 мільярдерів.
 
Розташування кампусів
 
Головний кампус Колумбійського університету розташувався на Манхеттені - в престижному районі Нью-Йорка. Будинки ВНЗ займають 32 акра землі або шість міських кварталів в районі 116-ї вулиці і Бродвею. Кампус був побудований за проектом відомої американської компанії McKim, Mead & White, яка спроектувала безліч відомих будівель в країні, в тому числі Муніципальне будівля Манхеттена. Будівлі кампусу в основному виконані в класичному стилі. Бібліотека університету (Low Memorial Library) є адміністративним центром ВНЗ.
 
Навчальні програми
 
До складу Колумбійського університету входять 18 факультетів, шкіл і коледжів, які пропонують різноманітні програми бакалаврату, магістратури та докторантури.
Навчанням студентів-бакалаврів займаються три факультети, серед яких Колумбійський коледж (Columbia College), факультет гуманітарних дисциплін (School of General Studies), факультет прикладних наук і інженерної справи (Fu Foundation School of Engineering and Applied Science). Студенти Колумбійського університету мають можливість вибрати одну з декількох десятків спеціальностей, що досить непросто. Наприклад, лише в одному Колумбійському коледжі готують студентів по 80 науковим спеціалізаціям. На додаток до своїх спеціальностей, студенти можуть навчатися за комбінованим планом (кілька спеціальностей) або за прискореною програмою.
Решта 15 факультетів пропонують навчання за програмами магістерської та докторської циклів, найбільш популярним напрямком серед студентів є майстерня програма в сфері фінансів і ризиків в інвестиціях.
З Columbia University афілійовані два коледжу - Педагогічний (Teachers College) і Коледж Барнард (Barnard College), а також дві семінарії - Юніон (Union Theological Seminary) і Єврейська (Jewish Theological Seminary of America). У коледжах організовані прискорені курси для тих, хто хоче вступити до Колумбійського університету. Також при ВНЗ організовані курси англійської мови (американський, інтенсивний, професійний), курси біоетики, управлінського менеджменту та навіть нетрадиційної медицини.
 
Необхідні для вступу вимоги до абітурієнта
 
У Колумбійському університеті немає вимог до мінімальної кількості необхідних балів по тестах, і кожна заявка розглядається окремо. Проте, оцінки важливі, оскільки є для університету показником того, наскільки абітурієнт цікавий, активний і зацікавлений у розвитку. Значення також мають позакласна робота і рекомендації. 
В цілому, приймальна комісія Колумбійського університету відбирає студентів на основі того, хто найбільше підходить за духом і принципами.
Крім того, як і всі інші абітурієнти, ви повинні будете надати результати іспиту SAT, біографічні дані, відомості про отримані в середній школі оцінки, досягнення (наприклад, перемоги в шкільних конкурсах і олімпіадах), позакласній роботі (в тому числі, волонтерство), рекомендації, а також написати есе і відповісти на питання, які запропонує університет.
Після розгляду заявки вас можуть запросити на співбесіду. Проводяться співбесіди не на кампусі університету, а по всьому світу. Якщо у вашому регіоні буде представник університету, вас про це повідомлять електронною поштою. 
 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!