Colorado State University

Colorado State University CSU - це державний технічний американський університет, який знаходиться в мальовничій місцевості США - Форт-Коллінз, Колорадо. ВНЗ веде свою історію з 1870 року, коли був заснований Сільськогосподарський Коледж Колорадо. Згідно з останнім рейтингом Academic Ranking of World Universities університет увійшов до ТОП-100 кращих університетів США, а згідно з опитуванням International Student Barometer університет посів друге місце серед університетів в США за привабливістю для студентів-іноземців.

Далеко не кожен університет в США може похвалитися величезним бюджетом і інноваційними лабораторіями. Студенти повністю занурені в процес навчання, який тісно пов'язаний і з науковою роботою. І це, перш за все, не теоретична, а експериментальна наука - що неймовірно важливо. Найбільш передові наукові дослідження здійснюються як раз в стінах університету Колорадо.

На думку фахівців компанії STUDY PLUS Colorado State University славиться своїм сильним викладанням в області вивчення атмосферних явищ і метеорології, хімії, сільського господарства, ветеринарії та біомедичних наук, реабілітаційної медицини. На сьогоднішній день у ВНЗ навчаються понад 23500 студентів, з яких іноземних студентів 1200. Річні витрати університету на дослідницьку діяльність складають 300 мільйонів доларів, що робить CSU одним з найвпливовіших державних дослідницьких університетів в США.

Colorado State University надає студентам затишні кімнати в гуртожитку. Резиденції університету розташовані досить близько від місця проведення занять, бібліотеки і комп'ютерних лабораторій. Університет пропонує проживання на базі гуртожитку Parmelee Hall, яке є частиною проекту Global Village - коли студенти-іноземці живуть і вчаться разом з американськими студентами. Форт-Коллінз широко відомий своєю безпекою, чистим повітрям і водою, широким вибором проведення дозвілля і помірною вартістю життя. Вартість проживання в гуртожитку університету становить від 8165 дол за семестр, включаючи харчування в студентській їдальні.

Colorado State University складається з 8 інститутів:

 • Інститут сільськогосподарських наук;
 • Інститут прикладних гуманітарних наук;
 • Інститут бізнесу;
 • Інженерний інститут;
 • Інститут гуманітарних наук;
 • Інститут природничих наук;
 • Ветеринарний інститут і інститут біомедицини;
 • Інститут природних ресурсів.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!