Baylor University

Baylor University - приватний некомерційний вищий навчальний заклад в США, який почав вести академічну діяльність в 1845 році. Університетський кампус міського типу розташований в межах м. Уейко на узбережжі річки Бразос. Він є найстарішим приватним християнським університетом в Техасі. Тут навчаються студенти з усієї Америки та з 89 країн світу. Baylor University входить в топ 100 університетів в рейтингу "Кращі ВНЗ Америки" згідно U.S. News & World Report. Університет є одночасно національною дослідною установою і дає студентам можливість брати участь в розробці нових наукових і інженерних технологій. Baylor University один з 44 ВНЗ в США, визнаний "Кращим вибором" довідником The Fiske Guide to Colleges.

Університету налічує понад 14000 студентів, що навчаються на близько 145 дисциплінах. Він пропонує ступені бакалавра, магістра та доктора, ступеня молодшого спеціаліста та пост магістерські сертифікаційні програми, відсоток іноземних студентів в університеті становить 3% від загального числа студентів, а викладацький склад включає понад 1000 фахівців. Baylor University пропонує 142 програми бакалаврату, 75 програм магістратури і 42 докторські програми. Університет співпрацює з іншими міжнародними університетами з питань обміну студентів.

Baylor University у своєму розпорядженні має власну бібліотеку. Університет надає своїм студентам розміщення на території студентського гуртожитку. 39 % студентів проживають на території кампуса в одній з 12 резиденцій. Харчуються студенти в одній з їдалень, які знаходяться при резиденціях. Багато студентів винаймають квартири або кімнати, які знаходяться поблизу від університету. Фахівці компанії STUDY PLUS допоможуть вам забронювати оптимальний варіант проживання як в студентському гуртожитку, так і в орендованій квартирі в Уейко.

На території університету діє 330 клубів і організацій, включаючи 40 національних та місцевих сестринств і братств. ВНЗ дає можливість брати участь у волонтерських програмах і отримати досвід роботи в різних організаціях. Також в навчальному закладі активно підтримують спортсменів, тут діє 19 спортивних секцій.  Університетські команди займають призові місця в різних національних змаганнях.

У Baylor University діє 12 університетських коледжів або факультетів, кожен з яких пропонує освітні програми різних спрямувань:

 • Коледж мистецтв і науки;
 • Відділення Діани Р. Гарланд із соціальної роботи;
 • Теологічна семінарія Джорджа В. Труета;
 • Школа бізнесу Ханкамера;
 • Програма підготовки до магістратури;
 • Факультет права;
 • Школа медичних сестер Луїзи Херрингтон;
 • Коледж охорони здоров'я і наук про людину;
 • Педагогічний факультет;
 • Факультет проектування та інформатики;
 • Факультет музики: теорія музики, композиція, церковна музика, вокал і ін.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!