Arkansas State University

Arkansas State University - державний вищий навчальний заклад в США, який почав свою академічну діяльність у 1909 році. Університет має в своєму розпорядженні кампус міського типу в Джонсборо. Університет в Арканзасі входить в 10% кращих академічних інститутів світу. Він має кілька кампусів, основними з яких є Jonesboro, Beebe, Mountain Home і Newport. На території університету знаходиться один з найкрасивіших музеїв регіону, центр образотворчого мистецтва та закритий спортивно-розважальний комплекс.

Arkansas State University можна вважати середнім навчальним закладом, в якому навчається понад 10 тис. студентів, студентів з-за кордону - 200, академічний склад даного вишу - 730 викладачів, пропонується понад 250 навчальних програм. Університет співпрацює з іншими міжнародними університетами з питань обміну студентів і також співпрацює з перспективними компаніями з працевлаштування студентів, має довгострокові контакти з роботодавцями. ВНЗ видає диплом, який визнається в усьому світі.

Університет має в своєму розпорядженні прекрасну бібліотеку на 1 мільйон томів, комп'ютерну лабораторію, обладнану за останнім подихом техніки, сучасні навчальні аудиторії та конференц-зали. У студентів також є можливість замовляти книги з будь-якої бібліотеки світу через систему міжбібліотечного обміну. Вартість навчання в даному ВНЗ порівняно з іншими навчальними закладами США  - нижча на 30%.

Arkansas State University пропонує кілька варіантів проживання на кампусі для іноземних студентів. Усі гуртожитки та квартири знаходяться в кроковій доступності від навчальних корпусів, лабораторій, бібліотеки та кафе. Менеджери компанії STUDY PLUS пропонують своїм клієнтам і інші бюджетні варіанти розміщення під час навчання. У розпорядженні студентів доступ в Інтернет, телефон, кабельне телебачення, кухні з усім необхідним обладнанням, пральні.

Arkansas State University пропонує понад 250 академічних програм в 9 коледжах:

 • Коледж сільського господарства та технологій;
 • Коледж образотворчих мистецтв;
 • Коледж економіки підприємства і математики;
 • Коледж медсестринської справи та охорони здоров'я;
 • Коледж гуманітарних і соціальних наук;
 • Коледж інженерних наук;
 • Коледж освіти та педагогіки;
 • Коледж зі зв'язків з громадськістю;
 • Коледж бізнесу.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!