American University

American university - приватний гуманітарний університет в столиці США, один з провідних вишів країни, був заснований в 1893 році. Відомий своїми програмами в області політики, міжнародних відносин, державного управління. Університет зручно розташований у престижному районі столиці США - в місті Вашингтон. 6 президентів США були в Опікунській раді ВНЗ, багато з них (від Джона Кеннеді до Барака Обами) особисто виступали перед студентами на кампусі. American university входить в ТОП-100 кращих університетів світу та займає 72 місце серед всіх університетів США.

Фахівці компанії STUDY PLUS рекомендують саме цей університет, якщо вас цікавить кар'єра на міжнародній політичній арені або ви бажаєте отримати блискучу бізнес-освіту. Тут функціонують: "Союз Кеннеді", який готує спікерів міжнародного рівня, Школа міжнародної служби, яка входить в топ-10 в світі, один з найбільших центрів мистецтв у Вашингтоні.

American university має кілька навчальних та житлових корпусів, розташованих у Вашингтоні та його передмісті в оточенні престижних житлових кварталів. На території університетського містечка, що займає 340 гектарів, розташовані арена і безліч інших обладнаних спортивних споруд, відкритий амфітеатр, кафе і ресторани самообслуговування, магазини продуктів, одягу, техніки, сад, дендрарій з екзотичними рослинами, відділення поліції для забезпечення безпеки на території Університету.

У навчальних корпусах є велика кількість лабораторій, обладнаних всією необхідною технікою, в тому числі комп'ютерами, які працюють під управлінням операційних систем Mac OS. Університет має величезний бібліотечний фонд. Кампус університету передбачає проживання в двох або трьох місних кімнатах з іншими студентами. Резиденції комфортно обладнані для проживання, веселого відпочинку і навчання: вітальні, кухні, пральні та місця для самостійного навчання доступні для студентів. Кімнати укомплектовані меблями, доступом в інтернет.

Студенти з України можуть навчатися в American university на програмі бакалавра і магістратури. Залежно від рівня академічної підготовки та знань англійської мови, університет пропонує одну з декількох програм, адаптованих для іноземних студентів. Вступити до університету American University студенти можуть після закінчення школи або університету в Україні. Навчання в Американському університеті готує студентів до успішної кар'єри. Під час навчання студенти проходять практику в відомих компаніях. 89% випускників університету проходять обов'язкове стажування під час навчання, а 85% - знаходять роботу в США в перші шість місяців після закінчення його закінчення..

Американський університет складається з 7 шкіл:

 • Школа мистецтв і наук;
 • Школа бізнесу Kogod;
 • Школа комунікацій;
 • Школа міжнародної служби;
 • Школа зі зв'язків з громадськістю;
 • Школа професійних і великих досліджень;
 • Вашингтонська юридична школа.


Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ США?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ США безпосередньо (напряму), а наші фахівці - регулярно відвідують ВНЗ США, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, так само як і почути відгуки особисто від студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільних програм США та України - є певні складнощі зі вступом на бюджетну форму навчання. Фахівці компанії STUDY PLUS, у співпраці з американськими партнерами допоможуть Вам ретельно підготуватися до вступу, чим  в кілька разів підвищити Ваші шанси на успіх щодо вступу до ВНЗ у США!
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Тому менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують Вас - і допоможуть прийняти правильне рішення і з цього питання.
 • Вступ в закордонний ВНЗ – це довгий і відповідальний процес. Саме тому, фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати Вас на кожному етапі програми - від оформлення документів та зарахування Вас до ВНЗ до від'їзду на навчання до США.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу, адже ми маємо дуже багатий досвід і в цьому.
 • Агентство STUDY PLUS пропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти проживання у США: студентський гуртожиток, апартаменти або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS успішно працює вже 18 років; наші фахівці на власному досвіді знають про всі особливості життя та навчання у США. Саме тому вони можуть відповісти на будь-які Ваші питання, що зробить адаптацію в країні легкою та комфортною для Вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!