Вища освіта у Adelphi University

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному навчальному закладі:

Adelphi University, який э одним з найстаріших університетів Нью-Йорка. Тут навчаються близько восьми тисяч студентів з 46 країн світу.
Однією з особливостей викладання в цьому виші є підвищена увага до потреб кожного студента з боку викладачів. Навчання проходить в невеликих класах, які складаються з 10 учнів. Крім того, в Adelphi University розроблена спеціальна методика навчання студентів, які страждають аутизмом: вона полягає в індивідуальних курсах, що комбінуються з груповими заняттями.
Adelphi University є найкращим приватним вищим навчальним закладом США. За видатні досягнення в навчальному процесі він був нагороджений престижною премією від Фонду Карнегі.
Крім того, Adelphi University відомий своїми інноваційними проектами в сфері медицини. Так, вже тридцять років в стінах університету діє програма по боротьбі з раком молочних залоз, яка є найстарішою в США. Зараз понад 100 волонтерів ВНЗ консультують і надають підтримку хворим, що страждають цим захворюванням.

Переваги навчального закладу
 Adelphi University є одним з найстаріших вищих навчальних закладів Нью-Йорка;
 університет займає 153 позицію в рейтингу кращих американських ВНЗ;
 Adelphi University визнаний кращим серед 25 приватних вищих навчальних закладів США;
 нагороджений Фондом Карнегі за досягнення в навчальному процесі;
 цей університет одним з перших в США почав проводити програму по боротьбі з раком молочних залоз.

 

Працевлаштування та стажування
Adelphi University співпрацює з вищими навчальними закладами з 120 країн, що дозволяє його студентам проходити навчання і стажування за кордоном. Крім того, університет розташований в одному з головних економічних і фінансових штатів США - Нью-Йорку. Саме тут знаходяться головні офіси міжнародних компаній, таких як Американська фондова біржа, IBM, Pepsi, Philip Morris, телевізійних компаній ВВС, NBC, газет New York Times, The Wall Street Journal та інші.

Проживання для студентів
Головний кампус Adelphi University розташувався в гарній парковій зоні Гарден- Сіті. Він знаходиться всього в півгодини їзди від найбільшого американського фінансового центру - Нью-Йорка. Загальна площа кампусу - 310 тисяч квадратних метрів. На його території розташовані: сім спеціалізованих коледжів, бібліотека, студентське містечко, спортивний центр з басейном і стадіоном площею понад 7 тисяч квадратних метрів.
Студентське містечко Adelphi University складається з семи нових комфортабельних гуртожитків, в яких проживають 1300 студентів. Учні можуть вибрати з одномісних або дво-, тримісних номерів. У кожній кімнаті є письмовий
стіл, комод, крісло, одномісні ліжка і шафа. Всі резиденції підключені до телефону і бездротового Інтернету. За бажанням кімнати можуть також можуть бути оснащені кондиціонером.

 

Необхідні для вступу вимоги до абітурієнта
Студенти з України можуть вступити і вчитися в університеті Adelphi University після закінчення школи і університету. Залежно від рівня академічної підготовки і результатів по тестах IELTS / TOEFL, студенту запропонують пройти одну з трьох програм 1 курсу. Всі три академічні програми прирівнюються до першого року навчання, після якого студенти переходять на другий курс, не втрачаючи додаткового року на підготовку. І в той же самий час іноземні студенти отримують гнучкий підхід, цілодобову багатомовну підтримку, допомогу співробітників, невеликі навчальні аудиторії, американський культурний досвід, а також програму кар`єрного розвитку.
Студенти з України також можуть вступити до університету Adelphi University на програму Магістратури - МВА. Для цього існує розроблена університетів програма підготовки, яка триватиме від 1 до 3 семестрів. При цьому здавати тести GRE або GMAT для вступу до магістратури немає необхідності.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!