Вища освіта в Іспанії

ВИЩА ОСВІТА В ІСПАНІЇ

Іспанія приваблює іноземців своїм теплим кліматом, піщаними пляжами, знаменитими пам'ятками і розміреним способом життя. Однак за останнє десятиліття ця південна країна стала все більше популярна в освітньому туризмі. Дорослі приїжджають на мовні курси в Іспанію, щоб досконало
опанувати іспанську, а для дітей розробляються численні канікулярні програми.
Але самий основний потік студентів припадає на вищу освіту в Іспанії. Це пояснюється високою якістю навчання і великим вибором академічних програм на англійською.

ВИМОГИ ДО ВСТУПУ ДО ВУЗІВ ІСПАНІЇ
Для вступу до університету існує кілька вимог: досконале знання мови (іспанська або англійська), хороша академічна успішність в українській школі / університеті і особиста мотивація студента.
Зарахування до вузу відбувається після успішної здачі спеціального іспиту selectividad, який включає перевірку знань з профільних предметів. У разі проходження програм підготовки при університеті, студенти можуть звільнятися від здачі цього іспиту. Для вступу на магістратуру в Іспанію також може знадобитися досвід роботи за фахом.

ТИПИ АКАДЕМІЧНИХ програм
Вища освіта в Іспанії представлено великою кількістю академічних програм і спеціальностей. Тут Ви можете вчитися на бакалавра, магістра, підвищити кваліфікацію або отримати другу вищу освіту. Бакалаврат займає 3-4 роки і передбачає навчання на іспанською або англійською мовою.
Магістратура в Іспанії триває 1-2 роки, залежно від спеціальності. також в іспанських університетах можна отримати ступінь МВА (Магістр ділового адміністрування). Навчання може бути як на іспанському, так і на англійській мові. Особливу популярність Іспанія отримала завдяки новому напрямку в освіті - бізнес-школам. Вони дають можливість отримати серйозну підготовку майбутнім
бізнесменам і підприємцям, а також фахівцям з маркетингу, торгівлі і менеджменту. У нашому каталозі Ви можете знайти такі відомі у всій Європі бізнес-школи, як ESERP Business School і EAE Business School.

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ВНЗ ІСПАНІЇ
· Universitat Oberta de Catalunya
· Universidad Complutense de Madrid
· Universitat de Barcelona
· Universitat Politècnica de València
· Universidad de Valencia
· Universidad Rey Juan Carlos
· Universitat Autònoma de Barcelona
· Universidad de Jaén

· Universidad Autónoma de Madrid
· Universidad de Málaga
· Universidad de Granada
· Universidad de Oviedo

ПЕРЕВАГИ ОСВІТИ В ІСПАНІЇ
1. Високоякісне освіта, заснована на поєднанні традиційних і сучасних методик.
2. Вартість вищої освіти в Іспанії значно нижче, ніж в інших країнах Західної Європи (в середньому від 3000 євро в рік).
3. Розпочати навчання можна два рази в рік - восени та взимку (іноді навесні);
4. Дипломи університетів Іспанії визнаються і цінуються в Європі і країнах Південної і Північної Америки.
5. При навчальних закладах діють біржі праці, які полегшують пошук роботи і забезпечують успішний кар'єрний старт.
6. Студенти мають право працювати під час навчання, а після випуску у них є прекрасний шанс залишитися жити в Іспанії, продовживши свою кар'єру в країні.
7. В Іспанії Ви можете отримати освіту в філіях університетів Англії та США на англійською. Таким чином, британський чи американський диплом обійдеться значно дешевше.
8. Звичайно, до «плюсів» можна також віднести теплу погоду, велика кількість сонячних днів в році, близькість до моря, привітність іспанців, приємну дружню атмосферу країни і багато іншого.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!