Вища освіта в Іспанії

 • Іспанія приваблює іноземців своїм теплим кліматом, піщаними пляжами, знаменитими пам'ятками і розміреним способом життя. Однак за останнє десятиліття ця південна країна стала все більше популярна в освітньому туризмі. Дорослі приїжджають на мовні курси в Іспанію, щоб досконало опанувати іспанську, а для дітей розробляються численні канікулярні програми.

  Але самий основний потік студентів припадає на вищу освіту в Іспанії. Це пояснюється високою якістю навчання і великим вибором академічних програм, як іспанською, так і англійською мовами.

  ВИМОГИ ДО ВСТУПУ

  Для вступу до іспанського ВНЗ потрібно мати атестат про повну загальну середню освіту, дійсність якого необхідно підтвердити (спеціалісти компанії STUDY PLUS радо Вам з цим допоможуть). Проте, на відміну від багатьох інших європейських країн, Іспанія не вимагає проходження додаткових одного-двох років попереднього навчання у ВНЗ України, щоб стати студентом в Іспанії.

  Для вступу до іспанського ВНЗ не потрібно складати українське ЗНО. Але багато хто з вас мріє чув про іспанський іспит selectividad, який включає перевірку знань з профільних предметів, і дуже боїться провалити його. На справді, все не так страшно і не так важко, якщо знати нюанси вступу до іспанських вишів. По-перше, з 2017 року selectividad відмінили, а натомість ввели трохи інший іспит з дещо відмінною шкалою оцінювання, в кожній провінції він тепер називається по-своєму (у Валенсії і Барселоні – PAU; в Мадриді – EvAu; а UNED (Universidad Nacional de Education a Distancia) –Національный університет дистанційної освіти, який безпосередньо готує вступний іспит для іноземних студентів, називає його PCE), цей іспит є трохи легшим, ніж раніше був селектівідад, і ми знаємо наперед, скільки балів потрібно отримати для вступу на ту чи іншу спеціальність, а значить, можемо самостійно обрати, які іспити будемо складати. А, по-друге, спеціалісти компанії STUDY PLUS можуть допомогти Вам з гарантованим вступом до іспанських ВНЗ в будь-якому випадку.

  Так як же можна гарантовано вступити до ВНЗ Іспанії?

  Все просто:

  Крок 1 – потрібно вивчити іспанську мову. Вчити її в Україні можна дуже довго, тому фахівці компанії STUDY PLUS пропонують Вам вивчити її в Іспанії. Хвилюєтесь, що вчити іспанську в Іспанії буде дорого? У нас є хороша новина: під час курсів Ви матимете право на роботу та зможете покрити свої витрати. Крім того, саме життя в Іспанії досить дешеве, а ми підкажемо Вам в якому регіоні і чому краще навчатись та допоможемо підібрати найбільш оптимальну мовну школу.

  Крок 2 – потрібно пройти курс з підготовки до вступу в ВНЗ. На підготовчих курсах в Іспанії за 3-8 місяців Ви вивчите все те, що Вам буде необхідно для вступу і таким чином, забезпечите собі ГАРАНТІЮ вступу до бажаного університету. Ми маємо договори про те, що деякі ВНЗ зможуть прийняти Вас по закінченню програми підготовки БЕЗ здачі додаткових іспитів. Якщо Ви ще не знаєте, де саме Ви хотіли би навчатися, менеджери компанії STUDY PLUS допоможуть Вам з підбором університету, спеціальності і всього іншого, що буде Вас цікавити.

  Крок 3 – починаємо навчання у ВНЗ. Середня вартість навчання іспанською мовою 1100-1300 євро на рік. Це навіть дешевше, ніж навчання в Польші, а по рівню освіти та перспективах – значно краще. Але якщо Ви хочете навчатися в Іспанії безкоштовно – це теж реально! Як саме? Дзвоніть до спеціалістів компанії STUDY PLUS – і ми з радістю розкриємо цей секретJ

  ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ НАВЧАТИСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

  Якщо Ви не хочете вчити іспанську мову, а плануєте своє навчання в Іспанії англійською - тоді ми з радістю підберемо для Вас ВНЗ, коледж, або школу з англомовним навчанням. Ми можемо це зробити для будь-якої спеціальності, але найцікавіші з нашої точки зору є англомовні програми в бізнес-школах за спеціальностями, пов’язаними зі сферою туризму, гостинності, менеджменту та краси. Ці програми тривають здебільшого 1-2 роки, дають право на роботу, а також в більшості випадків включають в себе оплачуване стажування по спеціальності. Або ж Ви можете обрати традиційні бакалаврські програми тривалістю 3-4 роки, або магістерські програми.

  ТИПИ АКАДЕМІЧНИХ ПРОГРАМ

  Вища освіта в Іспанії представлено великою кількістю академічних програм і спеціальностей. Тут Ви можете вчитися на бакалавра, магістра, підвищити кваліфікацію або отримати другу вищу освіту.

  •    Бакалаврат займає 3-4 роки і передбачає навчання іспанською або англійською мовою.

  •    Магістратура в Іспанії триває 1-2 роки, в залежності від спеціальності.

  •    Також в іспанських університетах можна отримати ступінь МВА (магістр ділового адміністрування). Навчання може бути як  іспанською, так і англійською мовою на Ваш вибір.

  •    Особливу популярність Іспанія отримала завдяки новому напрямку в освіті - бізнес-школам. Вони дають можливість отримати серйозну підготовку майбутнім бізнесменам і підприємцям, а також фахівцям з маркетингу, торгівлі і менеджменту за 1-2 роки. Серед партнерів компанії STUDY PLUS Ви можете знайти такі відомі у всій Європі бізнес-школи, як ESERP Business School і EAE Business School та багато інших.

  ПЕРЕВАГИ ОСВІТИ В ІСПАНІЇ

  1. Високоякісне освіта, заснована на поєднанні традиційних і сучасних методик;

  2. Вартість вищої освіти в Іспанії значно нижче, ніж в інших країнах Західної Європи (в середньому від 1100 євро на рік);

  3. Розпочати навчання можна два рази на рік - восени та взимку (іноді навесні);

  4. Дипломи університетів Іспанії визнаються і цінуються в Європі і країнах Південної і Північної Америки;

  5. При навчальних закладах діють біржі праці, які полегшують пошук роботи і забезпечують успішний кар'єрний старт;

  6. Студенти мають право працювати під час навчання, а після випуску у них є прекрасний шанс залишитися жити в Іспанії, продовживши свою кар'єру в країні;

  7. В Іспанії Ви можете отримати освіту в філіях університетів Англії та США. Таким чином, британський чи американський диплом обійдеться значно дешевше.

  8. Звичайно, до «плюсів» можна також віднести теплу погоду, велику кількість сонячних днів в році, близькість до моря, привітність іспанців, приємну дружню атмосферу країни і багато іншого.

  З ЧОГО ПОЧАТИ

  Дзвоніть фахівцям компанії STUDY PLUS – і ми підберемо для Вас найбільш оптимальну програму, прорахуємо ії вартість та допоможемо з реєстрацією за обраною програмою, отриманням візи та надамо Вам всі необхідні консультації.

  Давайте змінювати життя на краще разом з компанією STUDY PLUS!

 • Безкоштовна консультацiя Прорахувати вартiсть

   

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!