Вища освіта у University of Malta

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному навчальному закладі: University of Malta​

Роком освіти ВНЗ вважають 1769-й, коли заснований в Валлетті Колегіум Мальти отримав статус університету. З 1968 року навчальний заклад розташовується в місті Мсіда. Університет Мальти - державний вищий навчальний заклад, вступити в який може кожен, хто має необхідний рівень підготовки. Бажаючі можуть вступити на підготовчий курс Foundation studies course. Полегшити вступ до університету допомагають додаткові заняття в The University Junior College або на короткострокових курсах Malta University Services Ltd.

Переваги навчального закладу
Більшість викладачів отримали наукові ступені в провідних навчальних закладах США і Великобританії. Академічний рік складається з двох семестрів по 14 тижнів кожний (з жовтня по лютий і з лютого по червень). Календар занять може незначно змінюватися рік від року. Двотижневі канікули двічі на рік - на Різдво і Великдень. Щоб допомогти іноземним студентам швидше познайомитися з університетом, перед початком занять проводиться короткий ознайомчий курс.

 

Навчальні програми
В університеті є 10 факультетів і спеціалізованих інститутів і центрів, навчання на яких веде до отримання дипломів, звань бакалавра, магістра, доктора. Деякі з них:
 Бакалавр мистецтв - B.A. / B.A. (Hon) (англійська, антропологія, історія мистецтва, історія цивілізації, міжнародні ставлення-ня, психологія, соціологія, театр, філософія);
 Бакалавр комерції - B.Com. / B.Com. (Hon) (банківська справа і фінанси, бухгалтерський облік, маркетинг, менеджмент, економіка);
 Бакалавр наук - B.Sc. (Hon) (фізика, хімія, математика, біологія, інформатика, комп'ютер-ні науки);
 Бакалавр психології;
 Бакалавр правових і гуманітарних наук B.A. (Legal & Humanistic Studies);
 Магістр мистецтв - M.A. (Дипломатія, філософія)
 Доктор медицини

 

Вступні вимоги
Надходження без іспитів, на підставі сертифікатів про повну загальну середню освіту. Університет визнає російський атестат про закінчення школи, British Advanced Level certificates, International Baccalaureate, American Advanced Placement System. Також потрібно надати сертифікат про володіння англійською мовою. Мінімальна прийнятна оцінка по TOEFL - 550. Якщо оцінка нижче, то абітурієнт може вступити на підготовче відділення.

Види проживання
Студенти можуть проживати в апартаментах студентського комплексу, розташованого неподалік від університету. Є апартаменти з двома і трьома спальнями, одна або дві особи на кімнату. Постільна білизна, щотижневе прибирання входить в оплату. У студентському комплексі є бар, ресторан, мінімаркет, пральня, ігрові кімнати, бігова доріжка, тенісний корт, басейн, кімната для занять, зал для конференцій.
Студенти можуть також знімати квартиру за своїм вибором. В середньому, місячні витрати, включаючи проживання, харчування та ін., Складають близько US $ 700.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!