Sir Michelangelo Refalo Sixth Form

Sir Michelangelo Refalo Sixth Form - сучасний навчальний заклад, місією якого є підготовка випускників шкіл до подальшого успішного вступу до університетів на Мальті, а також профорієнтація і тестування студентів в процесі навчання.  Саме такий підхід до вибору подальшої спеціальності дає свої результати.

Фахівці компанії STUDY PLUS, маючи величезний досвід в організації навчання на Мальті, добре знають, що програма навчання в українських школах не відповідає вимогам для вступу до мальтійського ВНЗ.  Крім того, для великої частини абітурієнтів буває складно визначитися з вибором майбутньої спеціальності. Підготовка в Sir Michelangelo Refalo Sixth Form дає не тільки можливість кожному студенту гарантовано вступити після цього в університет на Мальті.  Співробітники коледжу проводять різноманітні заходи - зустрічі з викладачами і студентами університетів, і навіть з роботодавцями.

Крім того, в Sir Michelangelo Refalo Sixth Form велику увагу приділяють тому, щоб студенти не тільки отримали якісну освіту, а й цікаво проводили дозвілля.  У вільний час для них організовуються екскурсії, пікніки, спортивні та культурні заходи. Мальта - це також чудова можливість поєднати навчання з відпочинком на морі.  Менеджери компанії STUDY PLUS пропонують проживання в гуртожитку або в приймаючій сім'ї під час навчання.

В Sir Michelangelo Refalo Sixth Form діють такі програми:

 • MATSEC - сертифікат про середню освіту;
 • поглиблене вивчення 3 предметів;
 • поглибленее + середнє вивчення більш 3 предметів
 • звичайний рівень;
 • вечірня школа.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ на Мальті?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ на Мальті безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільної програми на Мальті і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Мальти.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання на Мальті: студентський гуртожиток, квартира або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя на Мальті, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!