Вища освіта у The Malta College of Arts, Science and Technology

Мальтійський коледж мистецтв, науки і технології MCAST (The Malta College of Arts, Science and Technology) пропонує професійне навчання. Він складається з 9 інститутів, що здійснюють освіту в галузях: будівництво та конструювання, бізнес і економіка, морська справа, машинобудування, громадські служби, інформація і
зв`язок, дизайн, агробізнес і туризм. Випускники отримують сертифікати, дипломи та різні документи, що підтверджують проходження спеціалізованих програм.
Більшість студентів вчиться за програмами повного дня, але деякі відвідують програми неповного дня, в решту часу підвищуючи свій професійний рівень.
Malta College of Arts Science and Technology (MCAST) - Мальтійська коледж мистецтва, науки і технологій - об`єднує 10 інститутів і пропонує різноманітні навчальні курси для людей старше 25 років, що бажають отримати базову освіту або підвищити свою кваліфікацію. З 2002 р в коледжі працює міжнародний відділ, який займається питаннями взаємодії з усіма програмами ЄС в області навчальних обмінів, в тому числі стажувань для студентів і викладачів (зокрема, мова йде про програми Leonardo da Vinci, Socrates і Youth).
Якість вищої освіти, як і всієї системи освіти в країні, велике, що привертає на Мальту багато іноземних студентів. Найбільшим попитом у зарубіжних абітурієнтів користуються програми навчання, пов`язані з морем: від аква-культури до морського права. Навчання в вузах Мальти ведеться англійською мовою. Навчальний процес будується за модульним принципом: в кожному семестрі студенти повинні вивчити і здати іспити по певній кількості модулів-предметів.
Навчальний рік складається з двох семестрів: з 1 жовтня по 31 січня і з 1 лютого по 31 травня.

 

Вимоги до вступу
Для вступу до вищих навчальних закладів Мальти необхідно володіти сертифікатом A-level, International Baccalaureate або відповідними американськими сертифікатами про повну загальну середню освіту. Буде потрібно також підтвердження високого рівня володіння англійською мовою (IELTS не нижче 6,5). Якщо рівень знань англійської мови майбутнього студента нижче або у нього немає потрібних документів про повну загальну середню освіту, він може відучитися рік при вузі по підготовчій програмі Академічний рік. Якщо ж, навпаки, попередня кваліфікація студента досить висока, він може почати навчання зі старших курсів. Процес надходження може бути здійснений безпосередньо on-line на веб-сайті вищого навчального закладу. Щоб почати навчання в жовтні або
лютому, заяву про прийом необхідно подати до листопада попереднього року.

Вартість навчання складає в середньому 8.000-10.000 євро, в залежності від факультету.

Види проживання
Студенти можуть проживати в апартаментах студентського комплексу, розташованого неподалік від університету. Є апартаменти з двома і трьома спальнями, одна або дві особи на кімнату. Постільна білизна, щотижневе прибирання входить в оплату.
У студентському комплексі є бар, ресторан, міні-маркет, пральня, ігрові кімнати, бігова доріжка, тенісний корт, басейн, кімната для занять, зал для конференцій.
Студенти можуть також знімати квартиру за своїм вибором.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!