Junior College

Юніор коледж при Університеті Мальти (ориг.назва - Junior College) було утворено в 1995 році і його місія полягає в тому, щоб надати молодим людям з атестатом про повну загальну середню освіту повноцінну підготовку до вступу в Університет Мальти, у відповідності з усіма вимогами цього ВНЗ.  Випускники коледжу отримують Maltese Matriculation Certificate, який гарантує вступ в подальшому до університету.

З пропонованих предметів студенти можуть самостійно обрати 5 предметів для вивчення, 2 з яких вивчаються на високому рівні і 3 предмети - на середньому рівні.  Навчання в Junior College ведеться англійською мовою, а програма курсів враховує вимоги університету до знань абітурієнтів.

На думку фахівців компанії STUDY PLUS така підготовка не тільки дає гарантію успішного вступу до Університету Мальти.  Оскільки коледж є частиною університету, студенти мають можливість на місці визначитися з вибором подальшої спеціалізації, отримати допомогу з профорієнтацією, а також тісно спілкуватися зі студентами та викладачами університету, беруть участь у спільних проектах і культурних заходах.

Невелике місто Мсіда - ідеальне місце для того, щоб поєднати навчання і цікавий відпочинок.  Для студентів Junior College передбачено розміщення в гуртожитку, крім того вони можуть користуватися всією інфраструктурою кампусу Університету Мальти.  Багато студентів на Мальті бажають жити в приймаючій сім'ї. У такому випадку співробітники компанії STUDY PLUS пропонують перевірені і зручні варіанти.

В Junior College діють такі програми:

 • підготовча програма;
 • навчальна програма для спортсменів;
 • навчальна програма, для студентів, орієнтованих на медицину і науку;
 • навчальна програма для студентів з обмеженими можливостями;
 • вечірні практичні курси.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ на Мальті?

 • Ми співпрацюємо з ВНЗ на Мальті безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Через невідповідність шкільної програми на Мальті і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 • Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Мальти.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання на Мальті: студентський гуртожиток, квартира або хостел.
 • Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя на Мальті, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!