Вища освіта на Мальті

ВИЩА ОСВІТА НА МАЛЬТІ

Мальта - неймовірно красива країна, що омивається Середземним морем, з привабливим кліматом, де Ви отримаєте вищу освіту, визнану в усьому світі. До того ж тут Ви зможете прекрасно вивчити англійську, адже кількість мовних шкіл в Мальті дуже велика.
Вища освіта на Мальті представляється декількома секторами: державна освіта, церковні навчальні заклади і незалежні, приватні освітні установи. Також важливо відзначити, що в країні є лише один державний університет, один з найстаріших в Європі - Мальтійський університет, заснований в 1592 році. Власне, саме в цей навчальний заклад і прагне вступити більшість іноземних студентів.
Навчання на острові проводиться переважно англійською мовою, в деяких випадках і мальтійською в залежності від програми. Тут Ви можете отримати ступінь бакалавра (3-4 роки), магістра (1-2 роки), доктора наук (3-5 років). Навчальний рік триває з жовтня по травень і розділений на три семестри по три місяці. У Мальтійському університеті рік складається з двох семестрів і триває з жовтня по червень-липень, а протягом року є двотижневі різдвяні та великодні канікули.

ВИМОГИ ДО ВСТУПУ
Для того, щоб стати студентом вищого навчального закладу Мальти, необхідно надати атестат про повну загальну середню освіту, який дозволяє Вам навчатися у ВНЗ своєї країни. Складати вступні іспити, як правило, не потрібно.
Крім цього потрібно мати сертифікат про володіння англійською мовою TOEFL не менше 550 балів або IELTS 6.0. Якщо Вам не вистачає балів, то Ви можете пройти навчання на підготовчих курсах Foundation Course. Щоб стати її учасником, необхідний бал TOEFL не менше 450 (IELTS 5.5). Не потрібне знання мальтійського.

КРАЙНІЙ ТЕРМІН
Заявки на навчання разом з пакетом документів приймають в офісі по роботі з закордонними студентами до 30 червня (на осінній семестр).

СЕРЕДНЯ ВАРТІСТЬ ОСВІТИ
В середньому, навчальний рік іноземному студентові обійдеться вартістю від 4600 євро. У Мальтійському університеті він може сягати 7000 євро і вище. Проте, його випускники високо цінуються на ринку праці.

ПЕРЕЛІК ОСНОВНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МАЛЬТИ
• University of Malta
• Institute of tourism studies Malta
• Malta College of Arts Science and Technology
• Junior College
• Giovanni Curmi Higher Secondary School
• Sir Michelangelo Refalo Sixth Form

НАЙБІЛЬШ ЗАТРЕБУВАНІ ПРОФЕСІЇ

o IT-фахівці
o Інженери в сфері авіабудування і електроніки
o Лікарі, медсестри та персонал по догляду за хворими людьми
o Ветеринари
o Геологи і геофізики
o Хіміки
o Маркетингові фахівці
o Викладачі
o Бухгалтера

ПЕРЕВАГИ ОСВІТИ
1. Навчальні заклади Мальти беруть участь в програмах обміну, тому студент тут має можливість провести кілька семестрів і в інших країнах.
2. Диплом Мальтійського університету визнається в усьому світі та відповідає високим освітнім стандартам.
3. Освіта тут на третину дешевше, ніж в Англії, і самі ціни на проживання тут також прийнятні.
4. Освітня система відрізняється гнучкістю, що дозволить Вам самостійно формувати навчальний план.
5. Тут поєднуються відмінні кліматичні умови, можливість відпочинку на узбережжі Середземного моря і високий рівень безпеки.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!