L'Università degli Studi di Torino (UNITO)

Туринський університет (ориг. назва - L'Università degli Studi di Torino) було засновано в 1404 році і він є одним з найстаріших ВНЗ Італії, займаючи в національному рейтингу 3-е місце, а також входить до міжнародного ТОП-300.  Саме тут найсильніша школа медицини, а також перша в Італії кафедра психології.  Університет входить до мережі European University Association (EUA), володіє унікальним ботанічним садом, кількома університетськими музеями, а також надає доступ в більш ніж 70 університетських бібліотек.

Навчання в L'Università degli Studi di Torino ведеться на 12 факультетах, що охоплюють всі галузі, за винятком технічних і архітектурних.  В цілому, підготовка ведеться по 250 спеціальностями італійською мовою, при цьому 10 програм доступні англійською мовою.  Тут також представлені такі унікальні освітні програми як військова стратегія, спортивні науки, ресторація і збереження культурних об'єктів.  У медичній практиці студенти працюють з біосенсорами і нанотехнологіями.  У списку лідерів присутні: медицина, право, економіка, історія та філософія.

Кількість студентів, що навчаються  в L'Università degli Studi di Torino - 74500 (6% іноземці) - це робить Туринський університет одним з найбільших в країні, при цьому понад 5600 студентів щорічно беруть участь у стипендіальній програмі і отримують фінансову підтримку від ВНЗ.  Отримати детальну консультацію про стипендіальні програми ви можете у фахівців компанії STUDY PLUS.

Кампус університету знаходиться в межах міста і студентам надана можливість проживання в гуртожитках на його території.  Для навчання і відпочинку тут створені всі умови.  Для тих, хто вважає за краще жити в орендованій квартирі або приймаючій сім'ї, менеджери компанії STUDY PLUS забронюють бюджетний варіант.

Насьогодні в L'Università degli Studi di Torino функціонують такі факультети:

 • аграрний;
 • ветеринарний;
 • іноземних мов і літератури;
 • гуманітарних наук;
 • математики, фізики та природничих наук;
 • медичний;
 • педагогічний;
 • політології;
 • психології;
 • фармацевтичний;
 • юридичний;
 • економічний.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!