L'Università degli Studi di Trento UNITN

Трентський університет (ориг. назва - L'Università degli Studi di Trento) було засновано в 1962 році.  За всі роки своєї роботи Трентський університет не залишав ТОП-20 національного рейтингу і підтримував стійкі позиції в ТОП-400 міжнародного списку кращих ВНЗ світу.  Входить до складу European University Association (EUA), Asea-Uninet, GE4 і консорціум T.i.m.e., підтримує програми з обміну студентами LLP-Erasmus і Erasmus Mundus.  Додаткова участь в таких програмах дозволяє випускникам високо котируватися на ринку працевлаштування.

Найбільш сильними і престижними напрямами навчання в L'Università degli Studi di Trento, на думку фахівців компанії STUDY PLUS, вважаються: інженерія, менеджмент, природничіі та соціальні науки.  Багато з спеціалізацій мають на увазі міждисциплінарний суміщення і можливість отримання подвійних дипломів, як в Трентському університеті, так і з суміщенням ступеня закордонного ВНЗ.

Кількість студентів коливається в межах 16-17 тисяч, 8% з них - іноземні громадяни.  Мови викладання: італійська та англійська (за деякими програмами).

Будівлі L'Università degli Studi di Trento не мають компактного розташування, а розподілені поділені на 3 кампуси: частина факультетів розташована в місті, частина - ближче до передмістя і в Роверето.  Для проживання студентам надається 1500 місць в студентських резиденціях, що знаходяться в кампусі Сан-Бартоломео.  Менеджери компанії STUDY PLUS пропонують своїм клієнтам і індивідуальні варіанти розміщення - в орендованій квартирі або приймаючій сім'ї.

Насьогодні в L'Università degli Studi di Trento функціонують такі факультети:

 • економіка;
 • соціологія;
 • юриспруденція;
 • література і філософія;
 •  інженерний;
 • математичний;
 • фізичні та природничі науки;
 • когнітивні науки;
 • міжнародна школа;
 • школа місцевого розвитку.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!