Università degli Studi di Roma Tor Vergata (UNIROMA2)

Римський університет Тор-Вергата (ориг. назва - Università degli Studi di Roma Tor Vergata) є відносно молодим.  Його було засновано в 1982 році і він відразу ж завоював симпатії у абітурієнтів і роботодавців, які високо оцінили ступінь кваліфікації молодих фахівців.  Саме тому ВНЗ не покидає ТОП-10 кращих університетів в національному рейтингу країни, полягає в European University Association (EUA) та належить до провідних державних міждисциплінарним і дослідницьких установ Італії.

Для навчання в Università degli Studi di Roma Tor Vergata доступні 6 факультетів, 122 програми, а також можливість участі в 100 унікальних проектів, авторитетність яких всесвітньо визнана в наукових колах.  На думку фахівців компанії STUDY PLUS, ключовими напрямами в навчанні вважаються - медицина, економіка, інженерія та природничі науки.  Студенти можуть взяти участь в міжнародних програмах академічного міжнародного обміну.

У власності Università degli Studi di Roma Tor Vergata одна з найсучасніших лікарень країни, на базі якої налагоджена активна практична діяльність.  Успішні студенти можуть розраховувати на стипендії та щорічні премії Raeli.  Детально про стипендіальні програми в Università degli Studi di Roma Tor Vergata ви можете дізнатися у менеджерів компанії STUDY PLUS.  Кількість студентів університету близько 38 000, з них 13% - іноземці.  Мова навчання переважно італійська, але передбачено кілька програм англійською.  Кампус Римського університету Тор-Вергата розташований на території в близько 600 га.  Для проживання студентів збудований найбільший в Італії житловий корпус - Кампус X на 1500 місць.

Насьогодні в Università degli Studi di Roma Tor Vergata функціонують такі факультети:

 • економічний;
 • юридичний;
 • інженерний;
 • філологічний і філософський;
 • медицина і хірургія;
 • фізико-математичних і природничих наук.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!